Skocz do zawartości

Kijek sandaczowy na San


DawidĆwikła

Rekomendowane odpowiedzi

Co ten rapala Ci wygaduje :):beer: pikerkiem a może lepiej feederek na sandacza ? Hmm trudna sprawa:D

Poszukaj sobie kija ,jeśli łowisz z brzegu o długości 2.70 i cw dosyć większe bo oczywiście to woda pływająca i nie szukaj pikera .Poszukaj kija z Dragona serii Millenium może coś 5-25 jeśli chcesz coś do 20 gram ale według mnie to będzie za mało .

W sumie to ja nie wiem " ja tu tylko sprzątam "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale żarty się skończyły:)@DawidĆikła ,zaczynając temat wyboru wędziska ,najpierw musisz określić założenia jakie powinien spełniać kij.Charakterystyka łowiska?Długość kija?Zakres gramatury przynęt?Rodzaj stosowanych przynęt?Technika połowu?Preferowana akcja wędki?Zastanów się dobrze nad odpowiedziami na te pytania.Nie ma jednej wędki do połowu ryb jakie wymieniłeś!Prześledź niektóre wątki na forum tam znajdziesz wiele odpowiedzi na Twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem troche w starych postach i na google i znalazłem Kijka Konger Black Tiger, co sądzicie o tej wędeczce??

Konger Black Tiger Spin 270/23 + gratis (2196782462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena też może być 110 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zacznę łowić sandacze i zakupiłem już kij, którym będę łowił na sanie. Kij ma mi służyć również do łowienia szczupaków z pontonu więc wybrałem Shimano Catana CX 2.40 10-30g, kołowrotek Okuma Travertine TR40 i do tego plecionka Power Pro 0.15 żółta i myślę że fajnie mi sie będzie łowić tym kompletem.

Do cięższych przynęt przekładka kołowrotka do starszego kija Shimano AX Spinning 270 cw 15-40g

A do mniejszego nurtu kij TEAM DRAGON 2,75m / 3-14g który obecnie służy mi do połowu jazio/kleni i okoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,cieszy nas niezmiernie fakt,że w tak krótkim czasie znalazłeś swojego kilera ale zanim temat upadnie może odpowiesz na jedno pytanie :Po co go w ogóle zakładałeś?Jak widzę nie odpowiedziałeś na żadne pytanie ,które zadałem.Odpowiedziami na te pytania ,powinno zaczynać się każdą dyskusję ,dotyczącą wyboru wędziska.Dla tego stwierdzam że założony przez Ciebie wątek był tematem "śmieciowym".Na pewno nie miał na celu ,uzyskanie określonych informacji jakie zakładał jego tytuł.Jeżeli nie zaczniesz traktować poważniej tego co piszesz w swoich postach to nie oczekuj aby ci ,którzy na nie odpowiadają ,traktowali Cię poważnie.Dla mnie temat wyboru kija przez kolegę jest zamknięty.Inni mogą walczyć dalej:D.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawidĆwikła a może lepiej dołożyć z 50-60zł i kupić Dragon milenium hd super fast 5-25 cw. kij jest szybki , sam zastanawiam się nad kupnem tego kija bo w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz ale narazie jest problem bo niema go w żadnym sklepie w Stalowej , mój brat go ma 2 sezony i spisuje mu się bardzo dobrze przy bolenia i sandaczach.

Albo jeszcze Dragon Express Spin 2,70 m 5-25 gr + gratis (2220032912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i zachęca jego waga 157 gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.