Skocz do zawartości

Stawy w Weryni


nug

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Czy na stawach w Werynii można używać łódki zdalnie sterowanej ? Nie pisze nic w regulaminie PZW na ten temat. Może występuje jakiś zapis wewnętrzny łowiska?

Chciałbym okazjonalnie z niej skorzystać dla urozmaicenia wędkowania. Głownie mam na myśli staw 1 i 3. Z informacji które posiadam nie ma takiego zakazu, natomiast wole się upewnić, aby nie mieć nieprzyjemności nad wodą podczas ewentualnej kontroli. Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, FcCris napisał:

Witam.

 

Czy na stawach w Werynii można używać łódki zdalnie sterowanej ? Nie pisze nic w regulaminie PZW na ten temat. Może występuje jakiś zapis wewnętrzny łowiska?

Chciałbym okazjonalnie z niej skorzystać dla urozmaicenia wędkowania. Głownie mam na myśli staw 1 i 3. Z informacji które posiadam nie ma takiego zakazu, natomiast wole się upewnić, aby nie mieć nieprzyjemności nad wodą podczas ewentualnej kontroli. Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Witam, na stawie nr.1 no kill można używać łódek zanętowych. Uprzedzam, że czasami sobie ludzie pływają po zestawach, wpływają w nieswoje obszary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2020 o 11:48, lukas5242 napisał:

Witam, na stawie nr.1 no kill można używać łódek zanętowych. Uprzedzam, że czasami sobie ludzie pływają po zestawach, wpływają w nieswoje obszary.

Witam.

 

Chciałbym się dopytać czy istnieją jakieś wewnętrzne przepisy łowiska regulujące używanie  łódek zdalnie sterowanych na stawach w Weryni? Ja nie znalazłem informacji na ten temat wiec zakładam ze nie ma zakazu. Czy mógłby ktoś jeszcze na forum odnieść się do tematu i wskazać miejsce gdzie mogę znaleźć o ile istnieją takie informacje. Dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.