Skocz do zawartości

Stawy w Weryni


nug

Rekomendowane odpowiedzi

Cała środa i 2 rybki na macie. Amur 5.5kg i karpik około 3kg. Dużo spinek. Czwartek do godziny 14, 3 karpiki i jeden 10kg no i oczywiscie pare spinek ://. Słońce nie dało dłużej siedzieć...

P.S fotka karpia samowyzwalaczem :P

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staw No kill tam możesz połapać. Różne kuleczki od smierdziuchów po cytrusy. Łap na to czym nęcisz.

@edit zapomniałem napisać o porze. Jak dobrze zanecisz to masz brania cały dzień.

Edytowane przez Buakaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staw No kill tam możesz połapać. Różne kuleczki od smierdziuchów po cytrusy. Łap na to czym nęcisz.

@edit zapomniałem napisać o porze. Jak dobrze zanecisz to masz brania cały dzień.

Dziękuję za odpowiedz. Jakich gatunków można się tam spodziewać i jakiej wielkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z bratem od 12 do 15, brat 3 płotki ( na spławiczek na kukurydzę), ja na feedera jedna płotka na kukurydzę i 2 liny 35 i 37 cm na pellet. Miałem na haczku 2 większe sztuki ale jedna się spięła a druga zerwała przypon. Staw nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, po dłuższej przerwie w łowieniu tj. na czas ostatnich upałów można znowu gdzieś sie wybrać, i padło na staw nr 1 w Weryni. W tym roku to moje łowisko nr 1 ;) jak ostatnio z braniami w dzień i wieczorem, ruszają coś karpiki? Bo ostatnio w dzień słabo ruszały jedynie z rana?? Planuję wybrać sie w piątek lub w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu w niedzielę były zawody dla dzieciaków i staw 1 był wyłączony, więc z bratem wylądowaliśmy na trzecim. Efekt- kilka karasi 25+, którym wyraźnie zasmakował pellet krabowy;) W sobotę w zeszłym tygodniu podobno brania były wyśmienite, ale w niedziele już chyba ryby zareagowały na zmianę pogody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody są w niedziele od rana (organizowane przez koło nr 17 z Kolbuszowej), więc w sobote jak najbardziej woda wolna. Wczoraj wszedł karp 3 kg, jedno coś większego się zerwało po chwili holu (przez moją głupotę), i ze 2 zacięcia też z mojej winy zepsute. Ogólnie z braniami słabo było, większość wędkarzy narzekało, chociaż podczas gdy ja bezczynnie wpatrywałem sie w szczytówkę pewien pan 2 stanowiska dalej wyciągał karpie średnio co 15-20 minut, chyba z 10 ich nałowił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na rybkach i brania dalej słabe. Tak w tym roku jeszcze słabiutko tam nie miałem. Na splawik 4 płoteczki i na grunt 6 karpi złowionych wielkości 30cm, 40cm, 2x 58 cm, 70 cm i 72 cm. Dobrze że jakościowo w miare dopisały, miałem jeszcze 4 spięcia w tym jedno solidne, chyba życiówka była, no ale niestety... Wyprawa jednak udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.