Skocz do zawartości

Jezioro Nielisz


kafel

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej chodzi mi o miejsce gdzie mogę spać w samochodzie. Szkoda biegać po hotelu o godzinie 4 rano :P

Na dłużej to fajny pomysł.

Jak wybiorę się w lipcu czy sierpniu to pomyślę.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pobliżu zbiornika jest działka PZW,ogrodzona na niej jest wiata z ławkami i stołami +kibel ale zamknięty.Można z tego miejsca korzystać o ile nie odbywają się zawody.Żeby zwodować pływadło to trzeba z tego miejsca podjechać jakieś dwa kilometry.Albo przy miejscu do wodowania,obok też jest działka PZW ogrodzona (drewniane słupki i poprzeczne belki) ale bez zadaszenia.Obie działki znajdują się po stronie miejscowości Nawóz.Na zdjęciach widać co nieco działkę z wiatą- nic lepszego nie znalazłem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wjazd nad wode jest gdzies bezpośredni? tak ze mozna podjechać autem bez zakazu wjazdu bo pare lat temu mozna bylo wjechac od miejscowości zawóz do samej wody.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam jeszcze kilka pytań. rozumiem że można pływać po zalewie z silnikiem spalinowym, bez szaleństw oczywiście, takim 8KM? a jeśli chodzi o opłaty? dzienna 20zł, a roczna?? gdzie można opłacić? czy wystarczy zrobić przelew na konto pzw zamość i wydrukowane potwierdzenie w zupełności wystarczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak bezpośrednio zadzwonisz do okręgu i zapytasz o wszelkie szczegóły odnośnie wędkowania na Nieliszu.Wpisz w wyszukiwarkę PZW Zamość a wyświetli się strona okręgu i tam zajdziesz wszystkie dane do kontaktu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd do miejsca wodowania jest od Nawozu prosta droga (publiczna bez zakazów)do samej wody i jest to miejsce do legalnego wodowania .Zapewne parę lat temu to tutaj wodowałeś.

Zapewne tak, dzięki za info.

Pewnie już przed urlopem nie zajadę na Nielisz bo mało czasu, ale końcem czerwca bardzo możliwe.

Wprawie się na szwedzkich szczupakach :P

Edytowane przez robbox4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Woda na Nieliszu bardzo wysoka. (najwyższe spiętrzenie w historii zalewu). 15-16 czerwca zbiornik zamknięty (z brzegu) XIV maraton wędkarski (impreza ogólnopolska). Pozdrowienia z Roztocza.

Jeśli chodzi o Maraton Wędkarski to zbiornik nie będzie całkowicie zamknięty,stanowiska po stronie Nawozu kończą się za "Józefem" do Urwanej góry.Miejsca w stronę Poru będą otwarte,ogólnie na stanowiskach w pobliżu ujść rzek można będzie wędkować (pływać można z zachowaniem regulaminowej odległości od łowiących na brzegu).Natomiast podczas GP Polski w Nieliszu od 17.06 do23.06 (do 15-tej) zakaz pływania na całym zbiorniku- wędkować z brzegu można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam.

Mam zamiar wybrać się w najbliższą sobotę na Nielisz połowić z pływadełek i stąd moje pytanie o miejsce do slipowania. W którym miejscu będzie najwygodniej zwodować ponton i łódkę. We wcześniejszych postach była mowa o miejscach od strony Nawozu, które to będą miejsca nr 1 czy 2?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najleprze miejsce narazie to to,które oznaczyłeś numerem dwa ,ale z małą poprawką .Gdy z głównej drogi (asfaltowej )skręcisz w drogę utwardzoną ,która prowadzi do zbiornika to jej koniec jest w miejscu w którym wodujemy nasze pływadła .Nie skręcasz ani w prawo ani w lewo tylko prosto do wody.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.