Skocz do zawartości

Blanki Xzoga


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dotarły do mnie dwa blanki Tajlandzkiej firmy Xzoga. Prezentuję je jako ciekawostki (choć mogę takie lub inne ściągnąć). Blanki serii Takadum pierwszy Taka-G 60 180 cm max. c.w. 230g test obciążenia 10 kg, drugi Taka -G 57 test 170 cm max. c.w. 500g test obciążenia 20 kg. Tak, tak 10 i 20 kg dla niedowiarków poniżej filmy z testami. Znalazłem też blanki nadające się do zastosowań na sandacze czy szczupaki: 180 cm max. c.w. 40g test obciążenia 3 kg cena około 650,- zł, 198 cm max. c.w 60g test obciążenie 4 kg cena 700,- zł.

Edytowane przez ZDZISŁAW CZEKAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, macałem i conieco powygianałem te blanki. Widziałem już różne cuda. St. Croix , Loomisy, ATC, phenixy itp... Wg mnie nie ma innych podobnych blanków. Kijki są niesamowicie lekkie co jest czymś kosmicznym przy grubościach ich ścianek. Jeśli ktoś potrzebuje mocnej wędki, któa pociągnie lekkie przynęty, to jest coś idealnego. Oczywiście są odpowiednie modele pod ciężkie przynęty. Zakres cw. jaki obsłużą jest niesamowicie szeroki. Jeśli chodzi o sandały z gume to średnio się nadają ponieważ ich akcja nie jest 'sandaczowa", ale jeśli ktoś potrzebuje jerkówkę to jest kilka super modeli, zaczynając od blanków do 40gr skończywszy na około 150. Wędkarze, którzy łowią sumy mają czesto problem doboru odpowiedniego blanku. Potrzebuję kija który pociągnie już około 15 gr i wycholuje 2 metrowy okaz. Blanki Taka-G właśnie ciągną od nieiwelkich ciężarów, ale ich moc jest zadziwiająca.Jeśli chodzi o cenę to Pan Zdzisław delikatnie przesadził, ponieważ te blanki są ciągle w PL w nieco przyjemniejszej cenie. Bardzo je polecam. Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli chodzi o cenę to Pan Zdzisław delikatnie przesadził, ponieważ te blanki są ciągle w PL w nieco przyjemniejszej cenie. Bardzo je polecam. Pozdroo

Upss nie miałem pojęcia, że blanki są w Polsce taka cena wychodziła mi z importu (koszt zakupu, koszt transportu, mała marża). Można prosić o namiar gdzie dostanę te blanki w Polsce sam chętnie pomacał bym inne modele. Jeśli chodzi o sandacza to ten blank do 10 kg byłby odpowiedni nie tylko pod gumy ale nawet pod koguty o hol nie ma co się martwić wyciągnie wszystko nawet kotwicę:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Zdzisławie, te blanki 10 kg to są mega wytrzymałe jerkówki. Macha się nimi 120 gr jerkiem i zero przeciążeń na blanku. Jeśli chodzi o sandała sa inne , o klepszej akcji... ale nie mówię ,że się nie nada. kto co lubi :-)) Tak się składa ,że osoba która ma te blanki w Pl w dużych ilosciach jest w Rzeszowie :-)) Podeśle później namiary. Pozdrawiam (ps. szkoda ,że nie znalazł Pan dla mnie kawałek blanku(tulejki) pod uchwyt castingowy tylko zaoferował mi Pan vowe carbony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... (ps. szkoda ,że nie znalazł Pan dla mnie kawałek blanku(tulejki) pod uchwyt castingowy tylko zaoferował mi Pan vowe carbony) ...

Sorry ale już Panu pisałem nie mam połamańców, a woweny mam tanie od 190,- zł do 230,- zł za 1mb w zależności od średnicy mogę uciąć każdą długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.