Skocz do zawartości

UEFA Euro 2012


krig

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle okazji w 1 połowie i co sytuacje nie wykorzystane mszczą się:mad:,poza tym tak jak z Grecją wypalili się w 2 połowie:o. Ale statystyki nie kłamią Polska drużyna jest słabiutka.:(T o są mistrzostwa a nie mecz towarzyski trzeba ganiać za piłą.Tak jak pepiczki w 2 połowie np.Widocznie brali pod uwagę wynik Grecja - Rosja :eek:1-0,trwający w tym samym czasie.I remis im nie wystarczał.Więc Grali widocznie oni serce mają większe przynajmniej do gry...

Tak czy inaczej Trzeba podziękować naszej reprezentacji,oni i tak są zadowoleni z z wielkiej $.TYLE.

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego, Smuda wcale nie jest złym trenerem. Według mnie powinien pozostać dalej na swoim stanowisku. Zmiana trenera nic nie zmieni, a wręcz przeciwnie, może nawet wyjść na gorsze. Mamy młody zespół i trzeba jeszcze trochę czasu, żeby to wszystko poukładać. Ale, to jest tylko moje zdanie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego, Smuda wcale nie jest złym trenerem. Według mnie powinien pozostać dalej na swoim stanowisku. Zmiana trenera nic nie zmieni, a wręcz przeciwnie, może nawet wyjść na gorsze. Mamy młody zespół i trzeba jeszcze trochę czasu, żeby to wszystko poukładać. Ale, to jest tylko moje zdanie.:)

Skandaliczne słowa Franciszka Smudy! - OLABOGA - babol.pl 5 milionów

przytulił i nawet nie miał odwagi powiedzieć przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Smuda w drugiej połowie wprowadził Adamiaka,Adamiakową i Młodego,mecz byłby wygrany ...:rolleyes::D

Równo z trawą

A tak na poważnie to wczoraj musiałem polecieć do Wawy,pobudka o 3 rano i w drogę .Wieczorem ,miałem oglądać ten nasz narodowy spektakl ale ok. 20 ...kimnąłem na fotelu.Obudziłem się po 23 i ...było już po ptokach:D.Odblokowałem połówkę finlandii ,szargnąłem z moją po sto gram ,ona z pepsi ,ja czystą bez zaprawki (za zdrowie i dla spokojności) i całkiem wyluzowany udałem się na zasłużony spoczynek...Nareszcie będę mógł oglądać mecze dla przyjemności .

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ciekawy mecz Portugalia - Holandia. Słabo strasznie się pokazali Holendrzy na tych mistrzostwach, wicemistrzowie świata zakończyli turniej na ostatnim miejscu z 0 dobytkiem punktowym. Po cichu liczę na Chorwatów, jutro ciężki mecz z Hiszpanami może coś się uda ugrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spodziewałem 3 mecze i dowidzenia, o ile się nie myle to Polska w rankingu Fifa czy Uefa nie wiem już sam na 63 była przed Euro ( moge się mylić, ale coś koło 60) czyli najgorsza drużyna, ale i tak jesteśmy lepsi niż dobry Team z Holandi, bo oni przegrali wszystkie mecze a to wicemistrzowie świata, także Polska lepsza niż wicemistrzowie świata powód do dumy, ostatnie miejsce w grupie ale i tak lepsi od wicemistrzów świata, jak wiele innych drużyn, nie chciałem się wypowiadac wcześniej na ten temat, nie mamy takich zawodników aby wygrywać turnieje, ale mamt takich co mogą np z Czechami jak i Grecją wygrać, szkoda, że nawet to im nie wyszło, następna szansa będzie...... sami sobie odpowiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś nie rozumiem, my odpadliśmy zdecydowanie ale jeśli chodzi o Rosję to niech mnie ktoś uświadomi jak to jest z odczytywaniem tych ich tabelek.

Wszyscy rozegrali po 3 mecze:

Rosja i Grecja mają po 4 punkty.

Rosja ma bramek strzelonych 5.

Grecja ma bramek strzelonych 3.

Obie drużyny mają bramek straconych po 3.

Zawsze myślałem że wchodzi ta drużyna która ma mniej straconych a więcej strzelonych.

Co 5 jest mniej niż 3?

Rozjaśnijcie mi to proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.