Skocz do zawartości

Kulki proteinowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem jakiś ciekawych kulek na testy, które skłoniłyby te większe karpie do podejścia do moich zestawów, a nie tylko takie po 2 - 3kg :D

Trochę czytałem na ten temat i chciałbym spytać o kulki trochę mniej znanych firm:

Gold Carp Baits

Imperial Baits

Fish Point

Fish Food

i ogólnie kulki polskich producentów, które nie dawno pojawiły się na rynku.

Jeżeli ktoś z Was miał styczność z produktami tych firm - będę wdzięczny za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kali każde łowisko rządzi sie swoimi prawami i na jednym kulki x będą sie sprawdzały a na drugim już nie!! Co do kulek to na innych forach czytałem dużo dobrego o kulkach Imperiala!:-)) Może zainwestuj w Nikla?? @lenox w tym sezonie wyciąga ładne karpie na Jego kulasy!!:-))

Może sam później sie wypowie na ich temat!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kulach Nikla złego słowa nie mogę powiedzieć.W tym sezonie nie ma prawie pustych wyjazdów,a C-4 (squid+ śliwka) przerosło moje oczekiwania,efekty miałem też na:Krill Kill,dojrzały banan,3XL.Od ubiegłego roku zmieniłem troszkę podejście do tematu kulek i wolę kupić kilo czy dwa dobrej jakości kulek niż parę kilo tych gorszych.Do nęcenia wykorzystuję pelletowy mix + dwie,trzy garści kulek (czasami skruszonych w Krusha) trochę liquidów,aminokwasów i ma starczyć.Mówię tu o szybkich zasiadkach max 2-3 dniowych.A co do samych kulek Nikla to na bank są świeże bo posiadają datę wyrobu gdzie u innych producentów nie ma,zaczynają też szybko i intensywnie pracować.

Z Imperialem miałem styczność,ale z aminokwasami,dipami itp;kulek nie stosowałem ale jeżeli kupię jakieś to na pewno Monster paradise bo sporo dobrych opinii słyszałem.

Fish Point stosowałem,ale na dłuższe zasiadki i według mojej opinii odbiegają jakościowo od Czecha.Z Krakowskich wynalazków stosuję jeszcze boostery bo są dobre i tanie.

Fish Food to znana i solidna Polska firma na której mieszankach i komponentach jedzie mój znajomek.Marcin doradzi ci z czego pokulać i jak wszystko do kupy skleić,żeby to miało ręce i nogi a przede wszystkim było skuteczne.

Jest naprawdę z czego wybierać i żeby wszystko spróbować trzeba mieć kupę kasy i oczywiście czasu.

Ja póki co zaufałem Niklowi oraz jego produktom i nie narzekam.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są mrożone:eek:,ja kupuje normalne i jeżdżą ze mną w zwykłej torbie.Teraz jest do nabycia nowa tańsza seria High Attract Ready (truskawka,biała czekolada,monster crab,red fish i stinky fish) i mam smaki ją wypróbować.

Nikla kupuję we Wrocku w Carp World u Wojtka.L:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej cenie kupujesz te zwykłe kulki?

Bo na internecie widzę tylko mrożone c4 Nikla, jestem ciekaw czy jest różnica w cenie.

I nie wiesz, czy gdzieś na internecie można nabyć kulki nie mrożone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrożone kulaski na pewno masz świeższe, z tym że jak już rozmrozisz kilogram kulasów to będziesz musiał zużyć w ciągu 14 dni. Dostałem kiedyś od znajomka pół kilo mrożonych kulasów, jakiejś Czeskiej firmy, już nie pamiętam nazwy ale na pewno nie Nikl i takie info było na opakowaniu ;) Fajna opcja z mrożonymi kulaskami, tamte były mrożone w dipie i bardzo fajnie pracowały. Nie miałem co prawda cierpliwości do tych kulek bo były bardzo miękkie i drobnica mi po 2h wyżerała :D, ale na sucho wrażenie bardzo fajne.

Co do wymienionych marek, miałem styczność jedynie z tak zachwalanym wszędzie fishfoodem, no ale jak dla mnie plastelina bez rewelacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, mam pewne pytanie. Kiedyś dostałem paczkę kulek truskawkowych firmy TROFEUM.

Są to dość tanie kulki, mało znane, ale były wyjątkowo skuteczne na pewnym łowisku, przez co chciałbym je kupić ponownie:)

Czy wie ktoś, w jakim sklepie mógłbym je dostać? Interesuje mnie paczka 250 albo 500g, kulki truskawkowe;)

Sklepy najlepiej Rzeszów i okolice, na internecie zamawiać nie chce, bo nie mogę trafić odpowiedniego zapachu.

Miał ktoś z nimi może styczność, albo łowił na nie:)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto zainwestować w tak chwalone Sk30, choć cena ich jest powalająca. Proszę o opinie, spostrzeżenia. Z góry dzięki.

Szczerze? na te kultowe dla wielu kulki jeszcze nic nie złowiłem:D Już chętniej rybki pobierały mi Deamona i to zawsze w połączeniu 2-ch smaków (połówka jednej-połówka Deamona) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam zakupiłem dziś trochę kulek Dynamite Baita, a mianowicie Strawberry&Ice Cream 15-ki, Fresh Fish pływające 20-ki, Chocolate Malt&Tiger 15-tki plus do tego Liquid, Squid&Octopus 10-tki, Red Fish 15-tki. Ktoś może łapał na te kuleczki, albo coś może powiedzieć ciekawego na ich temat. Najlepiej, że są dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem dziś trochę kulek Dynamite Baita, a mianowicie Strawberry&Ice Cream 15-ki, Fresh Fish pływające 20-ki, Chocolate Malt&Tiger 15-tki plus do tego Liquid, Squid&Octopus 10-tki, Red Fish 15-tki. Ktoś może łapał na te kuleczki, albo coś może powiedzieć ciekawego na ich temat. Najlepiej, że są dobre:)

Łowiłem na DB i miałem dobre efekty na Wróblowej:)

-fresh fish zawsze mi sie sprawdzał

-na truskawke też jakieś efekty były (rzadko łowie na owoce)

-squis&octopus też dawał dobre efekty

-próbowałem jeszcze red fisha i tune, ale kiepsko

-a sprawdzała sie jeszcze krewetka

Na te kuleczki łowiłem:beer:

- - - Updated - - -

Edytowane przez manitu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.