Skocz do zawartości

Kulki proteinowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do meritum, chodzi mi o opinię zwykłych wędkarzy.

No to dostałeś odpowiedz "zwykłego wędkarza".

Jest to odpowiedz, jak to sam napisał "PANA TESTERA FIRMY" a taka zawsze będzie subiektywna.

Ps.

Ot, takie własne przemyślenia;

Cytuję z opisu w/w produktu "Efekty testów powaliły Team TTCarp na kolana" na kolana raczej powalają go inne środki, a niekiedy widząc takie zachowanie, to fakt - PATOLOGIA.

" złowiliśmy w fazie testów wiele okazowych ryb kilkunasto czy nawet dwudziesto kilogramowych" - Demagogia w czystym wydaniu, nie poparta żadnym faktem (opieram się na stronach w/w producenta).

To też dobre "przeżyć ilość brań jaka nawet Wam się nie śniła" O Boże! - strach zasnąć.

Jeśli mnie pamięć nie myli to, akurat kolega @Pebar ma doświadczenia handlowe z tą firma i bynajmniej nie pozytywne :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dostałeś odpowiedz "zwykłego wędkarza".

Jest to odpowiedz, jak to sam napisał "PANA TESTERA FIRMY" a taka zawsze będzie subiektywna...

O ile sobie przypominam (a zadałem sobie trudu i cofnąłem się do tego posta) to to nie była opinia na zasadzie "użyłem - *****iste" tudzież "użyłem - ch.ja warte" bo takiej oczekiwałem, tylko wylanie niezrozumiałych dla mnie frustracji...

Moim zdaniem, nie do tego służy forum, żadne forum.

Tak jak powiedziałem, opinie producenta w "fazach testów" tuż przed, czy też tuż po to nie opinie, tylko marketing.

A zdanie "zwykłego wędkarza", które coś wnosi to np.:

No póki co kulki Patologia X1 nie dały ani brania, a w wodzie kilka godzin spędziły. Dam im jeszcze szanse na dłuższej zasiadce i zobaczymy jak będzie wtedy.

myślę, że temat "co opinią w moim mniemaniu jest, a co nie" wyczerpałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, czy stosował ktoś z Was kulki nash 4g squid ? ciekaw jestem bardzo opinii na ich temat, ponieważ z tego co udało mi sie przeczytać robią one furrore za granicą natomiast u nas o nich ani słowa jedynie w artykułach Nash Polska ale to wiadome że swoje się chwali choć by nie wiem co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie a czy łowił ktoś na najnowsze kulki Nikla Angry Plum? Jak efekty, lub chociaż pierwsze wrażenia?
Używałem w tym sezonie wspomnianych kulek i nie doczekałem się brania nawet na komercji dopiero w połączeniu z devil krilem, natomiast pozostałe produkty Nikla jak najbardziej dają radę. Najszybciej łowi z mojego doświadczenia pellet kill kril dopalone bosterem devil na zimną wodę nawet w upalne miesiące dodam tylko, że na karpie zasadzam się okazyjnie w tym sezonie trochę więcej połowiłem z powodu katastrofalnego stanu wody w rzekach, który zniechęcił mnie do spiningu. To zestawienie krylowych specjałów sprawdziło się w kilku wodach, kiedy inne kulki nie dały rady tak więc zmieniłem zdanie w tym roku wcześniej myśląc, że przynęta to ostatni element przy, którym należ kombinować na bezrybiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanie kupiłem ostatnio kilka paczek kulek proteinowych Bait matters widocznych na zdjęciu... ale nie mogę ustalić ich smaków jedynie są oznaczenia Tf+ SS OC+ i inne, widoczne na zdjęciu, na opakowaniu nie pisze smaków i nie potrafię ich rozszyfrować... ktoś miał do czynienia z takimi kulkami...? zna ich nazwy i smaki po oznaczeniach..? i ogólnie czy się mu sprawdziły...? i czy miał do czynienia z tą firmą...?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam mam pytanie kupiłem ostatnio kilka paczek kulek proteinowych Bait matters widocznych na zdjęciu... ale nie mogę ustalić ich smaków jedynie są oznaczenia Tf+ SS OC+ i inne,...

Nie wiem czy to Ty kupiłeś z tej aukcji ale kulki są dość dobrze opisane...http://allegro.pl/bait-matters-zestaw-pop-up-nowe-i5745822516.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to Ty kupiłeś z tej aukcji ale kulki są dość dobrze opisane...http://allegro.pl/bait-matters-zestaw-pop-up-nowe-i5745822516.html

Tak dokładnie, już rozszyfrowałem, 3 smaki jeszcze są pod znakiem zapytania... nie znalazłem wiele o produktach tej marki, strona podana na opakowaniu też się nie wyświetla... opisy które znalazłem są mocno podkręcone... chodzi mi bardziej o praktyczne wyniki jeżeli ktoś używał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wtrącę do tematu

Panowie pytanie ,czy ktoś z was używa bądź używał kulek warmuz bait (np smak DONALD)  na naszych lokalnych wodach ?
Czy jest sens kupować te kulki , jak patrze na to wszystko i ile tego jest to człowiek nie wie na co się zdecydować , macie jakieś opinie lub jakieś porady w co warto zainwestować ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warmuza to jedynie na kulkę Donald oraz Czarna Mamba miałem jakieś pojedyncze małe karpie. Na pozostałe kulki nic. Szybko zrezygnowałem osobiście z tej firmy :) Są o wiele lepsze i ciekawsze kulki przynoszące lepsze efekty :) Wiadomo, ze złotej kulki niema jak ryby niema w łowisku to nie weźmie a jak żeruje to sprząta wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kulkach Warmuza jadę trzeci sezon i nie narzekam. W tamtym sezonie wszystkie rybki złowiłem na te kulki. Co do zapachów to najlepiej jeździło mi na ananasa, ale i truskawka i warm secret też ryby przynosiły. Używam warmuza bo wiem że ryb nie odstrasza a blisko mam do sklepu z tymi kulasami. Szkoda mi kasy i czasu na szukanie złotej kulki:D lepiej poświeci go na przypony i szukanie ryb w łowisku.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kulki WB szału nie robią, coś tam połowiłem na donalda, na hakera ani brania, najlepiej połowiłem na truskawke krem, ale ogólnie to tak sobie. Ale dla porównania kupiłem chwalone CC Mooore Equinox i też szału nie robią, jakiś karp i amur był, ale większość czasu bez brania na tę kulkę. Od tego sezonu testuję Meusa i jak narazie to jestem zadowolony chociaż też z nie wszystkich, np. haczykowe rum-kokos jak narazie bez brania, a na inne "zanętowe" jeżdżą karpie i amury nieźle, stosunek cena-jakość dla mnie zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że przetestuje donalda ,zobaczę czy jest to coś wartę po kilku zasiadkach

Następne w kolejce będzie TTCarp firma z tego co wiem nasza tutejsza , wiec będzie lokalnie "Patriotycznie"

Dziękuję wam bardzo za opinie , i połamania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z SBS Tatical Baits. Do wyboru macie kika seri,cena wacha się od 80zł do 27zł za 1 kg kulek zależy od seri. 

Premium,Eurostars,Eurobase,Eurocatch,Flumino. Już 3 rok korzystam z tej firmy, i mogę godnie polecić. Najwięcej złowionyh karpi ,amurow na smaki. C1,ace lowborn,krill, squdi,truskawka,czosnek i inne. Zależy też od wody, każda woda ma swoje prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.