Skocz do zawartości

Zalew Nowa Dęba


Józef

Rekomendowane odpowiedzi

kriko po Twoim telefonie SSR dokonała kontroli. Dziś również SSR była na kontroli i dla jednego z wędkujących spotkanie skończyło się interwencją Policji.

No to przegapiłem jazde bo wlasnie wybieram sie przejść na spacer tam ;) BArdzo dobrze ze byla kontrola;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe czy to te same typy co wczoraj :) Na naszą SSR nie ma powodów do narzekania. Niestety widać po pseudo wędkarzach po co płacą kartę. Brawo SSR.

Koledzy do was prośba, widzicie, że coś się dzieje dzwońcie!!! SSR nie zawsze trafi w odpowiedni moment pomóżmy im w tym:)

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia dzisiejszego strona Koła działa już pod adresem pzwnowadeba.pl i tam można przeczytać informacje o zakazie wędkowania metodą spiningową na Zalewie.

O ile mi wiadomo koło może wydać taki zakaz tylko swoim członkom :) Pozostali członkowie okręgu tarnobrzeskiego mogę więc łowić metodą spinningową, TYLKO zarząd Okręgu może wydać wszystkim swoim członkom taki zakaz :)

I chyba się nie mylę w tej kwestii.

PS: Chyba ktoś (koło Nowa Dęba) sobie strzelił w kolano :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo koło może wydać taki zakaz tylko swoim członkom :) Pozostali członkowie okręgu tarnobrzeskiego mogę więc łowić metodą spinningową, TYLKO zarząd Okręgu może wydać wszystkim swoim członkom taki zakaz :)

I chyba się nie mylę w tej kwestii.

PS: Chyba ktoś (koło Nowa Dęba) sobie strzelił w kolano :(

Masz kolego rację ale gwarantuje Ci ze w poniedziałek będzie już decyzja Zarządu Okręgu dotycząca tego zakazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo koło może wydać taki zakaz tylko swoim członkom :) Pozostali członkowie okręgu tarnobrzeskiego mogę więc łowić metodą spinningową, TYLKO zarząd Okręgu może wydać wszystkim swoim członkom taki zakaz :)

I chyba się nie mylę w tej kwestii.

PS: Chyba ktoś (koło Nowa Dęba) sobie strzelił w kolano :(

W dniu wczorajszym Zarząd Okręgu podjął uchwałę i zakaz obowiązuje już wszystkich wędkarzy !!!

Tak że tekst o strzeleniu sobie w kolano troszkę nieaktualny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym Zarząd Okręgu podjął uchwałę i zakaz obowiązuje już wszystkich wędkarzy !!!

Tak że tekst o strzeleniu sobie w kolano troszkę nieaktualny :).

Jak dla mnie nadal aktualne brak informacji na stronie PZW Tarnobrzeg o zakazie a skoro tak, brak oficjalnego stanowiska Zarządu okręgu = brak zakazu.

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wieczni malkontenci muszą zawsze się znaleźć i będą marudzić. Proponuje wam poczytać sobie Regulamin czy to amatorskiego połowu ryb a potem Regulamin Zbiorników Wydzielonych Okręgu Tarnobrzeg a dopiero potem pisać bzdury bo tylko tak można nazwać wasze wpisy. Zarząd Koła ma prawo wprowadzić taki zakaz i musi on być zatwierdzony przez Zarząd Okręgu i tak się stało. Jeśli znacie Regulamin a z waszych wpisów można to tylko wywnioskować (choć nie do końca) to wiecie że przed rozpoczęciem wędkowania należy zapoznać się z ograniczeniami panującymi na danym łowisku i takie informacje znalazły się na tablicy informacyjnej nad Zalewem a jeśli Macio33 uważasz że pisze nieprawdę zapraszam jutro w godzinach 17.00 - 19.00 do Koła PZW nr 12 w Nowej Dębie a tam odczytasz sobie dokument wystawiony przez Okręg informujący o takim zakazie !

Ale dla waszej wiadomości to jutro się postaram żeby ta informacja znalazła się również na stronie internetowej Zarządu Okręgu skoro to jest dla was jedyna wyrocznia.

I tak na koniec to ogarnijcie się troszeczkę bo internet przyjmie wszystko nawet wasze bezsensowne posty które niewiem czemu mają służyć chyba tylko biciu piany bo to wam wychodzi naprawdę świetnie.

Większość z was jak widać potrafi tylko opłacić składkę PZW i szczekać na internecie że inni nic nie robią i że wszystko jest nie tak a może czas najwyższy zabrać się do roboty i coś zrobić nie dla PZW tylko dla siebie a dopiero potem się w pewnych tematach wypowiadać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nam ubliżasz?? My po prostu chcemy , żeby była jasność sytuacji. Co do regulaminów Ty nie masz racji-decyzje zarządu koła dotyczą członków koła. Jeśli ktoś opłaci w Tarnobrzegu w kole nie może mu zabronić łowić na danym zbiorniku zarząd koła , które się opiekuje tym zbiornikiem. Zarząd okręgu owszem tak...

P.S:

1) Jutro w godzinach podanych przez Ciebie będę zajęty, ale teraz chętnie bym się dowiedział czy mogę na zalewie łowić. Jak możesz podaj mi telefon czynny całodobowo do Zarządu Okręgu. Może właśnie podjęłem decyzje o wyjeździe na ryby , a w necie brak uchwały o zakazie na stronie Okręgu- jak pisałeś Zarząd Okregu JEST DLA MNIE WYROCZNIĄ , nie zarząd Twojego koła...

2) Mając takie znajomości w Zarządzie Okręgu szkoda, ze nie działaliście ta szybko z Wilczą Wolą , można było Zarząd Okręgu przekonać do ratowania ryb!!! A jak zauważyłem więcej pisali ludzie z Rzeszowa łowiący na WW niż gospodarze wody z Tarnobrzega!!

3) Czekam zniecierpliwością na informacje na stronie PZW Tarnobrzeg

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nam ubliżasz?? My po prostu chcemy , żeby była jasność sytuacji. Co do regulaminów Ty nie masz racji-decyzje zarządu koła dotyczą członków koła. Jeśli ktoś opłaci w Tarnobrzegu w kole nie może mu zabronić łowić na danym zbiorniku zarząd koła , które się opiekuje tym zbiornikiem. Zarząd okręgu owszem tak...

P.S:

1) Jutro w godzinach podanych przez Ciebie będę zajęty, ale teraz chętnie bym się dowiedział czy mogę na zalewie łowić. Jak możesz podaj mi telefon czynny całodobowo do Zarządu Okręgu. Może właśnie podjęłem decyzje o wyjeździe na ryby , a w necie brak uchwały o zakazie na stronie Okręgu- jak pisałeś Zarząd Okregu JEST DLA MNIE WYROCZNIĄ , nie zarząd Twojego koła...

2) Mając takie znajomości w Zarządzie Okręgu szkoda, ze nie działaliście ta szybko z Wilczą Wolą , można było Zarząd Okręgu przekonać do ratowania ryb!!! A jak zauważyłem więcej pisali ludzie z Rzeszowa łowiący na WW niż gospodarze wody z Tarnobrzega!!

3) Czekam zniecierpliwością na informacje na stronie PZW Tarnobrzeg

A więc nie ubliżam wam tylko stwierdzam fakty !!!

Tak jak pisałem wcześniej Zarząd Koła ma prawo podjąć taką uchwałę i po zatwierdzeniu przez ZO dotyczy ona wszystkich i to zostało spełnione !!!

To Ty nie znasz Regulaminu i naprawdę proponuję żebyś się z nim zapoznał a jeśli uważasz że nie ma takiego zakazu to zapraszam ze spiningiem nad Zalew tylko podaj kiedy chętnie przyjdę wtedy na kontrole i wtedy się przekonasz czy jest taki zakaz i jakie są konsekwencje łamania takiego zakazu!

Numeru do Zarządu Okręgu nie mam zamiaru Ci podawać bo jeśli dla Ciebie wyrocznią jest strona internetowa (co wcześniej zaznaczyłeś) to tam możesz numer do Biura ZO znaleźć.

Ja nie muszę mieć znajomości w Zarządzie Okręgu żeby takie sprawy załatwiać a co do Wilczej Woli nie mam zamiaru się wypowiadać bo to nie jest temat Wilczej Woli tylko Zalewu w Nowej Dębie!

Tak jak wczoraj napisałem dziś sprawę informacji na stronie Okręgu załatwię żebyś nie musiał z niecierpliwością na to czekać.

Proszę o nie cytowanie ostatniego postu lub skracanie cytowanego tekstu.

Edytowane przez zanderek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro @zanderek masz takie możliwości to może również postarasz się o zamieszczenie informacji na temat aktualnego Regulaminu wędknwania na wodach o.tarnobrzeskiego na 2014r oraz wykazu wód udostepnionych do wędkowania.Takie informcje były by bardzo pomocne tym ,ktorzy nie są członkami w/w okregu a chcieli by wreszcie dokonć opłaty (doplaty) wiedząc za co płacą.Na pewno zadowoleni będą również czlonkowie Twojego koła.

Czy według Ciebie żądanie przez wędjujących stałego dostepu do aktualnych informacji to coś wielkiego?Dlaczego o podjętych decyzjach zarządu okregu ,wędkarze dowiadują się z forum PSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nie ubliżam wam tylko stwierdzam fakty !!!

1)Tak jak pisałem wcześniej Zarząd Koła ma prawo podjąć taką uchwałę i po zatwierdzeniu przez ZO dotyczy ona wszystkich i to zostało spełnione !!!

2)Tak jak wczoraj napisałem dziś sprawę informacji na stronie Okręgu załatwię żebyś nie musiał z niecierpliwością na to czekać.

W tej 1 kwestii się zgadzamy w 100% taka jest procedura i taka jest kolejność!!! Odrębną sprawą jest kwestia przekazania tej informacji członkom Okręgu.

W kwestii 2 nadal czekam zniecierpliwością na publikację na stronie Okręgu tego zakazu z numerem uchwały ZO Tarnobrzeg.

Ps: @zanderek za bardzo emocjonalnie podchodzisz do sprawy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macio33, @Zanderek podał info o zakazie uchwalonym przez Koło, później przez Okręg. Czego chcieć więcej? Dla normalnych etycznych wędkarzy samo info na PSW powinno wystarczyć do tego aby dać sobie spokój ze spiningowaniem w tym okresie i na pewno wiele osób się do tego ustosunkuje. Niemniej swoimi postami prowokujesz sytuację, w której znajdą się osoby chętne do ominięcia zakazu przez głupie tłumaczenie, że ja nic nie wiedziałem, bo na stronie okręgu nic nie ma... Ciągle narzekamy, a jak coś jest zrobione to szukamy dziury w całym aby jakimś sposobem ominąć przepisy... potem się dziwimy, że patologia się szerzy.

Zaznaczam, że podobnie jak Ty i @Rapala chciałbym aby informacje zatwierdzone przez okręg ukazywały się znacznie szybciej na stronie internetowej tak aby nie było później niedopowiedzeń i sporów jakie mają miejsce.

Nawiązując do postu @Rapali należy mu się skrzynka wódy, bo faktycznie szlag trafia człowieka, który nic nie może się dowiedzieć czy to za sprawą internetu czy w macierzystym kole. Inne okręgi jakoś mają wszystko wypisane, a TBG nic nie wie. Wszystko niby w toku, jeszcze niby trwają rozmowy i to inne okręgi przeciagają ... Coś jest nie tak, bo ja widzę inną sytuację, w której inne okręgi maja wszystko domknięte, a Tbg dalej nic nie wie i zrzuca winę na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MilanND ja ze spinningiem i tak się tam nie pojawię, tylko dziwi mnie ze tacy nie chcą spojrzeć poza czubek własnego nosa(nie wszyscy wędkarze czytają FORUM PSW) - bo załatwione- nie załatwione !!! bo za załatwione to ja bym uważał gdyby informacją była ogólnie dostępna ( w dzień i w nocy ) np. tablice nad wodą z zakazem i nr uchwały zarządu Okręgu ) i można by ja było znaleźć gdziekolwiek czy w sieci czy w Okregu. Według @zanderka koło i jego uchwały maja taka samą moc jak uchwały zarządu okręgu a niestety tak nie jest.

Ja nikogo nie namawiam do spinningowania w zalewie czy gdzie indziej, po prostu jak cos robic to do końca i zgodnie z prawem, żeby nie było niedomówień - ja nie wiedziałem...

Tyle z mojej strony w tym temacie więcej nie będę się wypowiadał, bo ...

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablice nad wodą z zakazem i nr uchwały zarządu Okręgu ) i można by ja było znaleźć gdziekolwiek czy w sieci czy w Okregu. Według @zanderka koło i jego uchwały maja taka samą moc jak uchwały zarządu okręgu a niestety tak nie jest.

Ja nikogo nie namawiam do spinningowania w zalewie czy gdzie indziej, po prostu jak cos robic to do końca i zgodnie z prawem, żeby nie było niedomówień - ja nie wiedziałem...

Tyle z mojej strony w tym temacie więcej nie będę się wypowiadał, bo ...

Wybacz ale widać że nie potrafisz czytać.

Nigdzie nie napisałem że Uchwały Koła mają taką samą moc jak Uchwały Okręgu!

Nad Zalewem jest tablica informacyjna i taki zakaz widnieje więc tu też nie masz racji.

I tak na koniec dla tych co uważają że czegoś zrobić się nie da to zaglądnijcie tutaj

Okręg PZW Tarnobrzeg

i myślę że temat zakazu jest już wyczerpany.

Co do sprawy opublikowania regulaminów to postaram się i w tym temacie podziałać i odraz zaznaczam nie należy to do moich obowiązków a robię to tylko po to żeby udowodnić ze jeśli się chce to można coś zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.