Jump to content

PSR .


beret

Recommended Posts

Czytając forum idzie zauważyć,że nie wielu z nas miało przyjemność spotkać patrol kontrolujący nad wodami OK Rzeszów.Może ktoś się orientuje ilu strażników PSR jest w Rzeszowie,ile mają aut,godziny pracy itp.Ogólnie takie podstawowe informacje.Może są gdzieś informacje (na ich stronie tego nie widzę : http://www.wrota.podkarpackie.pl/pl/bip/psr/k1 ) o wynikach w 2009 roku i ewentualnych sukcesach?;)

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie w necie nic nie znajdziecie na temat naszej straży a to dlatego że jak się nie pokazują nad naszymi wodami to nie mają czym się pochwalić .

Pewnie masz rację ale jednak mam nadzieję,że ktoś poda jakieś szersze informację na zadane pytania w pierwszym poście.Może skromność nie pozwala się im chwalić ;).

Szukając informacji o naszej straży natknąłem się na wyniki pracy PSR woj. Mazowieckiego zobaczcie sami. http://www.psr.waw.pl/index.html

I to rozumiem widać,że coś się dzieje i chłopaki działają i przedstawiają na stronie.Zresztą często się czyta o sukcesach PSR tylko jakoś wszystko w innych rejonach Polski :/.Może u nas nie ma kłusownictwa :D :mysli: ?.

Link to comment
Share on other sites

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/serwis-informacyjny/art9574,san-2009-wspolne-dzialania-sluzb.html akcja san 2009 przemyśl. a odpowiedzi na pytania z pierwszego postu nie znam.

Zresztą często się czyta o sukcesach PSR tylko jakoś wszystko w innych rejonach Polski :/.Może u nas nie ma kłusownictwa :D :mysli: ?.

Tak w innych rejonach polski coś słychać a o Podkarpaciu nie bardzo. a co do kłusownictwa to zapewne jest.
Link to comment
Share on other sites

O kładeczka w Strzyżowie i nasz niebieski z kolegami z zielonych mundurkach, szkoda ze zdjęcie zrobione tak , bo jak by tak przesunąć trochę w lewo to było by widać wysypisko odpadów z działkowiczów i nie wsypują tam tylko odpadów naturalnych.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy