Skocz do zawartości

Czerce k. Sieniawy (pow. przeworski)


spanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak ja ostatnio byłem na Czercach. Polecam siadać na stawie który posiada monitoring, gdyż na tym drugim stawie ostatnio łapałem i było bardzo słabo. Udało się złapać zestaw dwóch karpi, było kilka brań na trupki rzucone na sandacza ale nie udało się złowić żadnego. Staw ten z wysepką wygląda na mocno przełowiony gdyż kiedyś było na nim bardzo dużo brań, oraz było widać aktywność ryb ( m.in. dużo spławów), natomiast na ostatniej zasiadce brakowało tego :) Oprócz wyraźnego braku ryb niesamowicie śmierdziało z powodu zdychających karpi z niewiadomego powodu, które zalegają w wodzie lub rozkładają się za ogrodzeniem obok stawu co daje niesamowite wrażenia węchowe :) Tym razem obyło się bez ekscesów ze strony właściciela stawu, chociaż regularnie przeprowadzał kontrolę robiąc objazdy na skuterku i zaglądając czy ktoś coś łapie czy nie. Daj znać jak tam po zasiadce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat na karpiach najbardziej nie zależy.

Chciałbym "pomacać" wszelkie inne gatunki - lin, leszcz, płoć, sum, szczupak.

Można na miejscu złowić uklejkę (innego żywca) czy trzeba przywieźć?

Podpowie ktoś jak tam z w/w jest czy może lepiej do Miłkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Potwierdzam ze właściciel to skończony cham. Bylem parę razy - jak nic nie brało to przychodził i doradzał na co lowic (oczywiście rady go.wno warte ) a jak ryby brały to wysyłał roboli żeby pływalni łódka w miejscu zarzucenia . Gdy siedziałem na 3 stawie to raz popłynieli  na wyspę i obcinali drzewa :) Bezczelność.  Juz o kontrolach ,wmawianiu o kradzieży ryb i karmieniu tonami ziarna  nie wspomnę.  Nie polecam bo szkoda nerwów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.