Skocz do zawartości

Która z wersji "Co nowego" jest Twoim zdaniem lepsza?


krs

Która z wersji "Co Nowego" jest Twoim zdaniem lepsza?  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która z wersji "Co Nowego" jest Twoim zdaniem lepsza?

    • Activity Stream
      6
    • Lista nowo zaktualizowanych tematów (nowe posty)
      44


Rekomendowane odpowiedzi

Krótka ankieta, pytanie o opcję-przycisk "Co nowego?". Która z jego wersji jest Twoim zdaniem lepsza i częściej z niej korzystasz:

1. Rozbudowana Activity Stream - LINK

2. Czy może tradycyjna lista nowo zaktualizowanych tematów - LINK

Odpowiedź proszę udzielić w ankiecie powyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy konieczne jest logowanie aby zobaczyć co nowego ?

Poprawione, "Co nowego" jest teraz dostępne bez logowania. Opcja ta działa wtedy jeżeli przeglądarka pamięta historię przeglądania, jeżeli wyłączymy historię w opcjach przeglądarki to nie otrzymamy wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja bardziej rozbudowana (Activity Stream) jest również dostępna - zrzut ekranu w załączniku. W związku z tym że jest tak duża przewaga zwolenników poprzedniej wersji to ta właśnie będzie wyświetlana po kliknięciu w przycisk "Co nowego?".

post-3-14545024116834_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co mnie natchnęło do napisania tak idiotycznego (pytania) posta :confused:

O coś innego mi chodziło więc inaczej sformułuję pytanko :D

Więc normalnie zadane pytanie brzmi :

Czy macie zamiar pozbyć się jednej z wersji, czy tylko tą częściej używaną bardziej wyeksponować?

Pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie zamiar pozbyć się jednej z wersji, czy tylko tą częściej używaną bardziej wyeksponować?

Sam już nie wiem co z tym zrobić :D Pewnie połączę obie te wersje w jeden rozwijany przycisk tak aby obie te wersje były równie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem dodatek, który odpowiadał za rozwijane menu galerii, gdyż dublował się z podobną opcją w najnowszej wersji vB. Na szybko dodałem podstronę z albumami, postaram się w wolnej chwili poprawić wygląd. Dostęp do nowych zdjęć jest możliwy w Activity Stream - Filtruj -> Zdjęcia :

Activity Stream - Podkarpacki Serwis Wędkarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała propozycja. Może lepiej byłoby umieścić "Wyświetl najnowsze zdjęcia" po kliknięciu w "GALERIA" tak, aby znajdowały się w menu tam gdzie: Taaka ryba, albumy użytkowników itd. Lepiej by to się wszystko prezentowało. Według mnie oczywiście, może mam jakieś spaczone gusta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.