Skocz do zawartości

Porozumienia


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Porozumienie na Tarnobrzeg wybrałem. W siedzibie okręgu dowiedziałem się, że mogę łowić tylko na wodach nizinnych płynących ogólnodostępnych, ale według mapy porozumień na 2012 :

Okręg PZW w Tarnobrzegu

"Okręg PZW w Przemyślu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Udostępnione wszystkie wody ogólnodostępne bez łowisk komercyjnych i specjalnych. Obowiązuje wzajemnie dodatkowa składka uprawniająca do wędkowania na terenie umawiających się Okręgów w wysokości 50 zł (dot. wód górskich i nizinnych oraz zb. Lubliniec Stary zlokalizowany na rz. Wirowa)."

I weź tu próbuj dowiedzieć się coś w okręgu to Ci tak powiedzą, że nie połowisz, albo mandat dostaniesz..heheh:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat tylko w drugą stronę. Należę do o.Tarnobrzeg chciałem łowić na wodach o.Przemyśl. W swoim kole wziąłem zezwolenie, opłaciłem 50zł. Nikt nie umiał mi powiedzieć czy mogę łowić na zbiornikach ani w moim kole ani w kole w Jarosławiu oraz w Radymnie. Skontaktowałem się z kołem w Przemyślu i powiedziano mi że należy dopłacić jeśli chcę łowić na zbiornikach. Udałem się do koła do Jarosławia i było zdziwienie że chcę opłacić składkę na wody skoro mamy porozumienie. Wolałem dla spokoju ducha opłacić składkę i mieć spokój. Podczas kontroli kontrolujący nie umiał mi także nic powiedzieć zobaczył że jest zezwolenie i dla niego było wszystko w porządku. Dość duży chaos panuje i bardzo słaby przekaz informacji odnośnie porozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest właśnie te PZW gdzie panuje totalny bałagan i nie wiedza co maja zrobić żeby było OK .... i tak najgorsze jest to ze w podkarpackim województwie okręgi nie maja ze sobą wzajemnych porozumień tylko trzeba dopłacać ..... a nie tak jak przykładowo jest miedzy okręgiem tarnobrzeskim a białostockim ..... gdzie jest normalne porozumienie i można łowić bez dodatkowych dopłat .... albo drugi przykład okręg rzeszowski ma porozumienie z wielkopolską ... Jaja normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okręg rzeszowski ma porozumienie z wielkopolską ... Jaja normalnie

A skąd wiesz kolego o porozumieniu, o którym nic nie wiem? Plotki czy jest jakaś oficjalna informacja? Zapytaj, dlaczego też inne okręgi życzą sobie opłat za to, żebyśmy u nich wędkowali to może zrozumiesz, że porozumienie to akt wymagający dobrej woli obu stron. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.