Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotni wypad na lipie ze spiningiem = brak wolnych stanowisk, syf że masakra wszędzie porozrzucane puszki po piwie i butelki po wódce i h.....  wie co jeszcze. Taki zastałem obraz tamtejszego karpiaża. Kurczę ładne łowisko lubiłem tam jeździć ale to co od tego roku się tam dzieje to normalnie masakra . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem na lipiu w ostatni weekend, jeśli chodzi o stanowiska to cała strona na przeciwko wjazdu była wolna przez cały weekend, żadnych porozrzucanych butelek,puszek nie zauważyłem, widziałem za to duże worki na śmieci u wędkarzy na stanowiskach....

każdy widzi to co chce zobaczyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marekwisz napisał:

Również byłem na lipiu w ostatni weekend, jeśli chodzi o stanowiska to cała strona na przeciwko wjazdu była wolna przez cały weekend, żadnych porozrzucanych butelek,puszek nie zauważyłem, widziałem za to duże worki na śmieci u wędkarzy na stanowiskach....

każdy widzi to co chce zobaczyć.....

Owszem było jedno wolne stanowisko naprzeciwko wjazdu i tam własnie był syf jak h..... A apropo  "widziałem za to duże worki na śmieci u wędkarzy na stanowiskach" nie bądź  śmieszny pozbierane śmieci na stanowiskach o 4 rano w sobote. szkoda że zdjęć nie porobiłem, ale za to następnym razem się poprawię:) a może i nakręce jakiś filmik jak wygląda współczesne karpiowanie u niektórych( najlepiej w sobotni wieczór)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marekwisz napisał:

Jeszcze raz powtórzę , "każdy widzi to co chce zobaczyć"...

Pozdrawiam

No to bardzo ciekawe. Czyli według ciebie pojechałem na ryby i wymyśliłem sobie syf zajęte stanowiska i teraz tak o z nudów opisuje to na forum. Bardzo ciekawe. I jeszcze apropo tych dużych worków to fajnie też by było je jakby zawsze ze sobą zabierali bo nie raz po weekendzie natrafiłam na takie zazwyczaj od strony wjazdu. Widać niektórym krulewiczom z miasta nie chcę się gonić do kontenera lepiej niech ktoś inny się tym martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2016 at 10:13, Matew napisał:

Witam. Dzieje się tam coś na tym lipiu. Idzie teraz coś złapać czy dalej zawody kto więcej pelletu i kulek wrzuci do wody. Byłem ostatnio z miesiąc temu to karpie strach było w ręce brać żeby nie wybuchły takie nażarte pelletu. 

Chyba ikrą bo miały wtedy tarło. A tak w ogóle przestań już koloryzować, jak Ci karpiarze nie pasują to szukaj gdzie indziej łowiska.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2016 at 19:20, kriko napisał:

Chyba ikrą bo miały wtedy tarło. A tak w ogóle przestań już koloryzować, jak Ci karpiarze nie pasują to szukaj gdzie indziej łowiska.Pozdrawiam 

 Nie napinaj się tak bo ci spomba pęknie. 

Pozdrowionka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomimo deszczowej pogody wybrałem się na popołudniowe zębacze. Tym razem założyłem ROTEX nieco większy i sześć sztuk w rozmiarze około 50 cm wylądowałem. Ogólnie lubię te obrotówki Ale dlaczego mają nie trwałą farbę :-(. A jeśli chodzi o zawody zo nic nie wiem

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.