Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.06.2017 o 02:12, Lucjan Kula napisał:

Wczoraj chodziłem ze spinem oczywiście nie obyło się bez ściągnięcia zestawu karpiowego który był zarzucony tak że  3 miejsca były zajęte pozdrawiam gości z kolbuszowej za przemyślane zarzucane następnym razem zarzucie sobie z tego miejsca co wam zestaw ściagniłem  to i kilka osób sobie w tym czasie polowi i nie wyślilicie się przy zarzucaniu bo to raptem 5 metrów od brzegu ....

Też widziałem na wiosne co oni robią, myślałem usiąść na starych inwalidach a na stanowisku po lewej stronie zestawy tak rzucone że nie było opcji łowić na wprost.... Auta oczywiście z rejestracją RKL .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, to że dwa albo trzy razy złapaliście kolbuszowiaków na kłusownictwie czy innym złym czynie, to nie znaczy że wszyscy z Kolby od razu łamią regulaminy, a uprzedzenia macie, jakbyśmy Wam tam co najmniej srali do wody. Co do postu kolegi Kuli to nie będę po raz kolejny wyciągał tego tematu, bo nie ma najmniejszego sensu, ale do Pana Kopcia odniosę się chetnie - to dębiaki nie łowią przy trzcinach, tylko ZŁE RKL nie rzuca na wprost, wstyd

Macie już chłopcy obsesje na naszym punkcie, połowa plujących tu na nas nigdy nie doświadczyła niczego złego z naszych rąk, ale powtarzać pierdoły najprościej

 

 Też mogę  powiedzieć, że goście na rejestracjach RMI i RZE REGULARNIE kłusują na Weryni, śmiecą, niejednokrotnie sami wraz ze społeczną kolbuszowską interweniowaliśmy. I teraz pod każdym jednym postem będę wypominał, że wieśniaki z Rzeszowa i Mielca przyjeżdżają i robią gnój nad wodą - ale zmieni to coś? Jestem pewien, że nie

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kali Ja jestem z Rzeszowa ale wypraszam sobie tych wieśniaków zawsze powtarzam zawsze mam ze sobą worki w samochodzie na śmieci i ich używam nawet z popielniczką jeżdżę jak wybieram sie posiedzieć nad wodą , Ps, Rejestracja RZE to okolice Rzeszowa a  nie Rzeszów . Może sie czepiam ale niejednokrotnie ludzie widzieli jak  po wypakowaniu się zbierałam śmieci do worka i wsadzałam do samochodu to nawet ostatni koleś przyniósł mi puszki po piwie bo myślał ze zbieram nad wodą wielkie było jego zdziwienie jak powiedziałam ze sprzątam po ....... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może większy ból jest w tym ze u nas nie ma kosza na śmieci nad wodą . Ostatnio byłam Wegrzech co prawda na komercji ale wszędzie przy każdym stanowisku sa kosze na odpady .

 

Jesli chodzi o kłusoli to wszędzie są czy to bedzie RZESZÓW czy KOLBUSZOWA czy KROSNO ITD. Nie okłamujmy sie tacy ludzie sie nie zmienią . Dziadki siedzą nad woda wszystko w łeb . Ostatnio miałam przypadek nad woda łowił dziadek i miał karpia spakował się i powiedział ze musi jechać bo więcej nie może zabrać  wsiadł na rowerek po godzinie był spowrotem w tym samym miejscu podesłałam dzieciaka do niego z zapytanie czy coś bierze to powiedział ze od tygodnia ryby tu nie widział . Czy ktoś mu coś udowodni skoro nie wpisał w rejestr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo zawsze znajdzię się w gronie ktoś kto przyjedzie na łowisko i zachowa się godnie , posprząta stanowisko ,zarzuci wędki w obrębie wybranej miejscówki ,ale trafi się też taki , który zachowa się zupełnie przeciwnie do tego pierwszego i nic mu na to nie poradzimy . Najczęściej po zwróceniu uwagi jest tylko parsknięcie pod nosem albo powie kilka wulgarnych słów o i tyle co ma do powiedzenia. Sam osobiście dosyć często jeżdzę na Werynie bo to naprawdę świetny zbiornik z pięknymi rybami,ale za każdym razem sprzątam po sobie stanowisko. Trzeba też przyznać , że zbiornik jest utrzymany bardzo dobrze. A co do dziadeczków to tak już jest kiedyś przechodząc obok jednego pytam się bierze cos? a karasie tylko i pytam czy był na stawie nr.1 a dziadeczek odpowiada , ze on nie jedzie na ryby 30 km żeby coś złapać i wypuścić tylko musi rybe zabrać i wyciąga przy mnie siate z wody pełną takich pięknych grubych karasi i oczywiscie wszystko do wiadra i brum brum do domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagalopował czy nie, zrobiłem to, co Wy robicie, z tą różnicą, że obrzucacie ogól RKLu, a ja widzialem KONKRETNE PRZYPADKI

 

Co do rejestracji RZE dałem tylko przykład, łapani byli goście z Rzeszowa, Mielca, Ropczyc i nie tylko, a Wy juz czepiacie się, że to ościenne powiaty a nie rodowici rzeszowianie xDDD

Buraków zostawiających po sobie stertę śmieci na stanowisku inaczej niż wieśniakami nazywać nie widzę potrzeby, niezależnie od pochodzenia danego szkodnika

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robin napisał:

14-16.07 były zawody organizowane przez carpub, nie wiecie jak im poszło?

Szału nie było, kilka ryb złowiliśmy, ale co to za zawody bez możliwości nęcenia? Żadne .... Sędziowie pięknego karpia złowili ale on się nie liczył do kwalifikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, robin napisał:

Czytałem w reg. że można było używać pva, na takie przenęcone łowisko to chyba dobra decyzja.

Nie koniecznie dobra decyzja, na taką ilość amura jaka tam jest to nie jest przenęcone. Co w taką PVA wrzucisz? Jak na lipiu dużo drobnicy to drobny pellet w moment zjedzą. Jak by pozwolili np z samej kobry kilka kulek strzelać to już coś prędzej by z tego było. ;) A tak propo teraz będą zmiany odnośnie niecenia na takich zawodach z koła, 2x dziennie sypane o określonych godzinach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2017 o 23:17, zlotyhak napisał:

A kiedy się Tobie takie coś jak przerzucenie przytrafiło bo jak od bardzo dawna nie widziałem takiej sytuacji a naprawdę bywam często ... a na Lipiu zacząłem łowić jeszcze za Wałęsy

 

Hm....  Kolega napisał, że wędkuje na tym zbiorniku już 20 lat i przerzucania zestawów nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.