Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Patrze tak sobie na te wpisy wszystkie i tak trochę mam mieszane uczucia czy jechać na to lipie ze spławikiem bo jak się tam o miejsca bija to w sumie nie wiem bo mam 17 lat dopiero co zaczynam jeszcze komuś coś nie spasuje i się mi dostanie. Jest ktoś kto mi powie czy można tam sobie spokojnie jechać zarzucić jedna na gruncik druga na spławik czy tam naprawdę taka napięta atmosfera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Szymon prej said:

Patrze tak sobie na te wpisy wszystkie i tak trochę mam mieszane uczucia czy jechać na to lipie ze spławikiem bo jak się tam o miejsca bija to w sumie nie wiem bo mam 17 lat dopiero co zaczynam jeszcze komuś coś nie spasuje i się mi dostanie. Jest ktoś kto mi powie czy można tam sobie spokojnie jechać zarzucić jedna na gruncik druga na spławik czy tam naprawdę taka napięta atmosfera ?

Tragedi nie ma, ostatnio w niedzielę to i od wjazdu wolne stanowiska były, na tygodniu tak jak kolega pisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może  tak gospodarze łowiska zajęli by się  drogą  dojazdową dookoła zbiornika, bo chyba wstyd trochę, miejscówki ładnie porobione kamieniem wysypane a droga wygląda  jak jakieś  pole minowe albo nie wiem inaczej jak to nazwać. Jedziesz sobie spokojnie dziurą a w niej kolejna dziura hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może  tak gospodarze łowiska zajęli by się  drogą  dojazdową dookoła zbiornika, bo chyba wstyd trochę, miejscówki ładnie porobione kamieniem wysypane a droga wygląda  jak jakieś  pole minowe albo nie wiem inaczej jak to nazwać. Jedziesz sobie spokojnie dziurą a w niej kolejna dziura hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A może załatwisz kilkadziesiąt aut ze żwirem za kilkadziesiąt tysięcy złotych, potem zwołasz 10 chłopa, którzy łopatami  przez  tydzień  w czynie społecznym będą rozgarniać żwir do dziur dookoła zbiornika w drogę której nie są właścicielem.

 A miejscówki były w części lub w całości robione za prywatną kasę. 

Zresztą są tu bardziej kompetentni ludzi w tym temacie.Jak coś źle napisałem niech mnie poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co odrazu takie oburzenie. Zluzuj troszkę ciśnienie. Po co odrazu żwiru  za kilkadziesiąt  tysięcy  jak wystarczy pare godzin pracy dobrego spychacz i podrównac te kratery i byłoby ok nikt nie mówi  żeby odrazu autostrade budować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, AjsAx napisał:

Mam pytanie co do dalszych zbiornikow obok autostrady. Czy sa to zbiorniki PZW? Czy warto sie tam udac na  lekki spinning? Za wszelkie informacje dziekuje :) 

Jezeli masz na mysli zbiorniki przy drodze technicznej to lowilem w nich troche na delikatny spining . Rezultaty to glownie male okonie . Dodatkowo napewno sa w nich male plocie i inny drobny bialoryb. Nie lowilem tylko w tym bardziej oddalonym od drogi ktory wydaje sie miec najwieksza glebokosc

Edytowane przez charim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widzialem nikogo kto tego pilnuje. Wydaje mi sie ze te zbiorniki pozostawione sa same sobie lecz oczywiscie nie ma pewnosci co do tego. Osobiscie nie widzialem nic wiekszego lecz bylem tam tylko kilka razy ze spiningiem w drodze powrotnej z lipia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.