Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam, na tygodniu będę miał trochę wolnego i planuje wybrać się na karpiki. Będe tam dopiero drugi raz w życiu i nie znam wogóle łowiska. Czy jest szansa połowić tam na robaki i kukurydze troszke, czy karpie są tam już bardzo przyzwyczajone tylko do przynęt karpiowych ( kulki i pellet) ?? Czy łowi ktoś na takie drobniejsze przynęty tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio był nawet tak miły że zostawił swoją zanętę złożoną z czerwonego pelletu i zwykłej sypkiej, pewnie dla następnego łowiącego. W niektórych miejscach już śmierdzi skisłą zupą od tego "papu". Ale ryba przynajmniej rośnie %-) Fakt, na Lipiu giełda już od środy %-) nawet na lipiu 2 część stanowisko pozajmowanych %-) Ale nie ma się co dziwić, łowisko dobrze dostępne i jest ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś nad wodą od godz. 4-11. Na kulke pare godzin bez brania, na drugiej wędce kuku i białe robaki a później kanapka na obydwu. Płocie białe podskubywały, przez co nie było jak zaciąć. 2 brania zepsułem, potem zmieniłem na mniejszy haczyk i założyłem tylko 5 białych, co zaowocowało dwoma braniami karpi i dwa spięcia ;/ Potem znów większy hak i już karpie się nie zainteresowały. Wykolegowały mnie te rybki dziś :rolleyes:

Dziwi mnie bo na innych stawach na ten mniejszy haczyk takie karpie łowiłem. W łowieniu non stop towarzyszył mi obok bóbr albo wydra, nie jestem pewien co to było dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam do was prośbę :)

Pokaże mi ktoś na mapie jak dojechać na lipie 2 ?

Chce jechać jutro na Lipie ,ale jak wszystko będzie zajęte to skoczyłbym na Lipie 2 ,lecz nie wiem jak tam dojechać :)

Będę jechał od Rzeszowa warszawską :)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz przez Rogoźnicę na skrzyżowaniu w Lipiu nie skręcasz w prawo jak na Lipie1 tylko w lewo obok kruszgeo i dojedziesz. Chyba, że jedziesz przez Miłocin i Mrowlę, to masz jeszcze krócej i wyjeżdżasz na Lipiu 2.:cool:

Edytowane przez robin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa google Ci podpowie.

Obsługa google nie zna tematu :)

Jak jedziesz przez Rogoźnicę na skrzyżowaniu w Lipiu nie skręcasz w prawo jak na Lipie1 tylko w lewo obok kruszgeo i dojedziesz. Chyba, że jedziesz przez Miłocin i Mrowlę, to masz jeszcze krócej i wyjeżdżasz na Lipiu 2.:cool:

Ok dzięki za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi ,ale okazały sie bez sensowne :)

Przez rogożnice nie ma przejazdu ,trzeba jechać trochę dalej i skręcić w lewo gdzie jest tabliczka Lipie 2 :)

To taka informacja dla kogoś kto by sie wybierał :)

Dzisiaj byłem kilka godzin ,było 1 branie którego nie zaciąłem oraz przy ściąganiu koszyczka uwiesił się szczupaczek 35cm :)

No i to co zobaczyłem obok mojego stanowiska :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy piszesz kolego Vejek :-D Dziś byłem akurat na Lipiu jak i jeden jak i dwa.Byłem rekreacyjnie przypomnieć sobie stare dobre czasy na Lipiu.Od Rogożnicy jest ta sama droga co zawsze- na kryżówce w lewo i tyle.Dla znających temat: Pany kto kur....a wysypał te cegły i pustaki na droge dojazdową do lipia 2 od asfaltu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał dojechać na Lipie bez korków i trochę szybciej

PS: droga jest utwardzona gruntowa. ja nią jeżdżę cały czas i jest OK

https://www.google.pl/maps/dir/50.0762682,21.9872926/50.1114372,21.9379024/@50.0955271,21.9576649,14z/data=!4m9!4m8!1m5!3m4!1m2!1d21.9468716!2d50.0995464!3s0x473ce33b8481c249:0xdf988ece3fa30026!1m0!3e0?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.