Skocz do zawartości

V Urodziny - Zlot PSW - Solina 2012r


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wybieram się w piątek rano:),mam jedno wolne miejsce w szmelcvagenie,może napiszecie kto co ze sobą zabiera?Bez sensu jest jak przytargamy pięć grili. Ja zabieram kocioł,butlę gazową+zaplecze gastronomiczne:D,może duży namiot,myślę że z drewnem nie powinno być problemu.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie drewna na miejscu jest niewiele. Wszystko wyzbierane. Coś jak "Wilcza" (tam w promieniu 0,5km nie było patyka) tylko wszystko ograniczone wodą. Plan jest taki żeby pojawić się w piątek do południa ale jeszcze wszystko się może zmienić w końcu jeszcze tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git. Planujemy z @michal85 wpaść właśnie już w piątek. Pointegrować się przy piwku a potem rano uderzyć na OS. Powrót w sobote wieczorem, znowu integracja i na koniec Solina z rana z pływadła i do domku. @rapala mam nadzieję że załapię się na malutkie szkolenie z echosondy bo już do mnie jedzie :beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja to zabiorę się z Lamą i moją dziewczyną. Zabrałbym jeszcze kogoś ale moja 80tka 75koni na górkach nie za bardzo sobie by poradziła z pełnym stanem + osprzęt.

Będę miał kuchenkę turystyczną na kartusze. Myślę o 2 wędkach sumowych, jak wybierają się jacyś sumiarze to piszcie, można było by rozbić się koło siebie i zapolować na potwora. :)

Mam jeszcze pytanie, czy ktoś wybiera się może na rydze i wie w których okolicach można znaleść najwięcej?

Rodzice byli rok temu to przywieźli duże wiadro kapeluszy. Byli w tym samym czasie co zlot. Myślę, że kilka godzin można było by poświęcić bo, poza Bieszczadami ciężko o tego smacznego grzyba.

Przedwczoraj chodziłem po Bieszczadzkim Parku Narodowym i powiem wam, że jest sporo opieniek miodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,po sezonie może być kiepsko.A może ktoś,ktoś z Was orientuje się czy w samym Werlasie (bliskie okolice) można kupić drewno?Zrobimy ściepę po piątce i mamy opał na dwa dni:). W każdym razie niech ten kto może ,weźmie ze sobą ,na pewno się nie zmarnuje a jak będziemy na miejscu to rozpytamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy ktoś wybiera się może na rydze i wie w których okolicach można znaleść najwięcej?

Rodzice byli rok temu to przywieźli duże wiadro kapeluszy. Byli w tym samym czasie co zlot. Myślę, że kilka godzin można było by poświęcić bo, poza Bieszczadami ciężko o tego smacznego grzyba.

Przedwczoraj chodziłem po Bieszczadzkim Parku Narodowym i powiem wam, że jest sporo opieniek miodowych.

Ja będę w niedzielę nad Soliną z dziewczyną i będę buszował tamtejsze lasy i okolice, jak znajdę jakiś mega wysyp tychże grzybów to dam znać gdzie warto się wybrać :) Podaj na PW nr. tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.