Skocz do zawartości

Składki i opłaty 2013


Laskovik

Rekomendowane odpowiedzi

mam okreg pzw rzeszów opłacony czy moge łowic na otałęży żwironia inaczej mówiac i czy moge łowic na wiśle gliny małe. ostrówek od szczucina z kierunkiem płyniecia rzeki czy musze wykupic dodatkowo tarnobrzeg lub tarnów dla wisły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś z szanownego grona forumowiczów czy w Okręgu Tarnobrzeskim istnieje możliwość opłacenia dniówki za pomącą przelewu bankowego? Na stronach tegoż PZW nie znalazłem takiej informacji, widzę że nasz Rzeszowski okręg takie wpłaty honoruje co mnie pozytywnie zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, w serwisie eokon można dokonać opłat okresowych online na okręg rzeszowski i jeszcze kilka innych, szkoda że tarnobrzeskiego brak ale to też nie problem, na stronie tegoż okręgu pod linkiem:

Pliki do pobrania

dostępny jest druk Zezwolenie Okresowe 2013 , można dokonać opłaty przelewem i tu mały problem bo z tego co się dowiedziałem należy posiadać przy sobie dowód wpłaty z pieczątką, czyli odpadają przelewy internetowe, szkoda że nie wystarczy potwierdzenie z banku internetowego bo znacznie ułatwiło by to procedurę zakupu zezwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bylbym wdzieczny gdyby mi ktos rozjasnil kwestie. Na rybach nie bylem od lat poniewaz wyjechalem za granice. Planuje 2 tyg wakacji w rzeszowskim przy czym nie wiem do konca gdzie lowil bede na wisloku czy na sanie wiec kilkudiowe zezwolenie pasuje mi najbardziej. Na formularzu czytamy "Zezwolenie jest ważne łącznie z kartą wędkarską, legitymacją członkowską (dla członków PZW) oraz dokumentem stwierdzającym dokonanie wpłaty."

Zakladajac ze karte wedkarska mam odnowiona oraz dokument wplaty w portwelu to musze jescze uiscic skladke czlonkowska? Czy to ta skladka za 66 PLN i moge ja zaplacic w kazdym kole?

Mam nadzieje ze nie powtarzam tematu a jesli tak to mi link styknie :)

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolego, jeśli masz kartę wedkarską i opłacisz składkę członkowską PZW w kwocie 66zł + 25zł za wpisowe (ponieważ nie masz ciągłości opłacania składek) staniesz się członkiem PZW. I kolejna kwestia to opłaty okręgowe, jak piszesz chcesz wędkować w okręgu rzeszowskim to albo płacisz składkę całoroczną w kwocie 146zł lub składki okresowe dla członków PZW 1-DNIOWA 25ZŁ, 2-DNIOWA 60ZŁ LUB 5-DNIOWA 80ZŁ. Z tego co piszesz masz zamiar wędkować przez 2 tygodnie więc najlepsza opcja to składka całoroczna. Są jeszcze składki dla niezszerzonych ale to już drogo, tu masz link Okręg PZW Rzeszów

I jeszcze gdzie możesz to pozałatwiać, powinieneś w każdym kole PZW lub w okręgu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :) mam teraz jasnosc. Musze oplacic składkę członkowską PZW w kwocie 66zł + 25zł za wpisowe. A potem bede juz jechal na okresowych bo mam zamiar lowic na Wisloku, Sanie i Solinie.

Mam tylko nadzieje ze gdzie oplace składkę członkowską PZW nie bedzie mialo zadnego wplywu na skladki okresowe tzn np zaplace skladke czlonkowska (plus wpisowe) w Rzeszowie a potem 3 dniowa okresowa w przemyskim i gitara gra.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim :) kartę wędkarską mam od 5 lat, lecz niestety ostatnio przez 3 lata nie łowiłem ryb ze względu na naukę do matury. ostatnio znowu złapałem bakcyla :) dzisiaj odgrzebałem kartę i należę do koła w Kolbuszowej. czy ma ktoś może jakiś numer, kontakt do pana u którego mógłbym opłacić kartę?? z góry byłbym bardzo wdzięczny, dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.