Skocz do zawartości

Składki i opłaty 2013


Laskovik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przenoszę sie do O Przemyśl świetne porozumienie z Krosnem a Rzeszowskie bajora i ścieki chyba odpuszcze lub opłacę w późniejszym terminie :D

Witam,

Pytanie całkiem poważne, jakie atrakcyjne wody ma przemyśl ?

Pytam bo całkowicie nie znam ich zasobów. Jedyne co kojarzę to San.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosząc się do Przemyśla dostajesz wody tego okręgu oraz Krosna(lub na odwrót-jak wolisz). Czy jest to dla Ciebie ciekawe rozwiązanie czy też nie, musisz zdecydować sam :) Jakie wody są do dyspozycji masz w wykazie wód obu okręgów :)

Witam,

Wody Krosna trochę znam, natomiast sam wykaz przemyśla ni mi nie mówi, chodzi mi o to kto te wody zna i czy są atrakcyje,

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosząc się do Przemyśla musicie pamiętać o tym że macie dostęp do wód Krosna ale obejmuje wody płynące. Tak samo Tarnobrzeg w ubiegłym roku 50 PLN dopłaty za porozumieniem kół, nie dotyczy zbiorników. Jedynie wody płynące. Ja w 2012 wsparłem Tarnobrzeg kwotą wcześniej wymienioną z myślą że pojadę na Wilczą Wolę. Czytając regulamin na stronach pzw znalazłem informację że porozumienie nie obejmuje zbiorników, w książęce z regulaminem nie było o tym mowy.

Jeśli chodzi o okręg Przemyski mogę coś doradzić, ale tylko na temat zbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@refder,tu nie chodzi ilość wody (zapewne RP ma ich więcej) ale o "jakość" i o ...to właśnie porozumienie z KR.Większość wędkarzy z o.rzeszowskiego,mieszkających na wschód i południe od Rzeszowa ,wybiera któryś z tych okręgów a dla czego?Niech odpowiedzą Ci,ktorzy płacą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, tylko po co opłacać RP jak można bezpośrednio Krosno i dzięki temu mam RP i mini porozumienie z Rzeszowem, co dla lokalizacji które podałeś jest chyba lepszym rozwiazaniem.

Niestety paliwo kosztuje.

Pozdrawiam

Edytowane przez redfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tego wynika że RP nic ciekawego poza porozumieniem z Krosnem nie oferuje.

Tak jak napisał Rapala, każdy opłaca co mu się opłaca :D

Dla mnie porozumienie z Krosnem to dużo, mam taką pracę, że sporo jeżdżę autem po Pd naszego województwa, jak jestem po szychcie, mogę się zatrzymać gdziekolwiek się znajdę i sobie połowić-w tym kontekście to mi okręg Rzeszów nic ciekawego nie oferuje ;) Pomijam już fakt, że uważam ich za buców co na maila nie potrafią odpisać, to niech się gonią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera według tego co mu się lepiej opłaca ale dopóki o. Rzeszowski nie wypracuje poroz. w stylu "łeb w łeb" tak jak PR i KR z którymś z ościennych okręgów ,dalszy odpływ członków będzie nieunikniony.

Rapala, ująłeś to krótko ale z praktycznym sensem, ja też odpływam z okr.Rz. z opłatami, moje 146zł zasili TB+PRz z opcją dokupienia nizinnego KR, cierpliwość i nadzieja się wyczerpały :)

Edytowane przez tedi62
gramatyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardziej brana jest pod uwagę odległośc jaką masz do dotarcia na miejsce gdzie chcesz wędkować niż porozumienia. Jeśli ktoś ma do pokonania w jedną stronę około 100 km i dajmy na to znajdzie drugą osobę na wspólne wyjazdy to i tak koszt takiej podróży wyjdzie samochodem około 40zł na głowę.

Wystarczy że pojedzie około 20 razy w roku to łatwo policzyć że 800 zł:( poszło w "dziurę ozonową"

Tak więc składki to nic z kosztami, ale tak jak piszesz wszystko zależy od własnych preferencji.

Ja osobiście bardzo pozytywnie odnoszę się do górskiego odcinka Sanu w Krośnieńskim ( 2 lata temu opłacałem) jednak dojazd nie na moją kieszeń. W tamtym roku " bawiłem" na roztoczu ale odległość ta sama.

Cóż może z raz do roku wykupię dniówkę i tu i tu bo kropki to fajna zabawa.

P.S. 2 razy miałem pecha:mad:, pojechałem na Łączki kawał drogi i niestety kilka godzin wcześniej " puszczała' solina i był taki stan wody że trzeba było wracać i trochę pokląć że nigdy więcej. Czas leczy rany:).

Pozdrawiam:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem bardzo fajną ustawę z okregu Koszalin.

UCHWAŁA NR 14/ZO/2012

Zarząd Okręgu PZW w Koszalinie na posiedzeniu w dniu 22.10.2012 r. działając na podstawie § 46 pkt 8 i 27 Statutu PZW Postanowił : Każdy członek Polskiego Związku Wędkarskiego po opłaceniu aktualnych całorocznych składek w swoim macierzystym okręgu może wykupić w Okręgu PZW w Koszalinie składkę na ochronę i zagospodarowanie wód na wody nizinne lub górskie w wysokości 50% wartości znaków.Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek Uchwałę podjęto jednogłośnie

Moi zdaniem tak powinno być wszędzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:

Najlepiej w tym roku przefarbować się na okręg Przemyski bo mamy Przemyskie, Krośnieńskie i za 50 zł cały Tarnobrzeg

Krosno odpada bo ma tylko porozumienie z Przemyślem

Dokupię Rzeszów i mam komplet.

Dobrze kalkuluję?

Kurcze szkoda mi się rozstawać z dotychczasowym kołem:(

Jak ktoś może podrzucić numer do koła w Dynowie będę wdzięczny.

Witam,

W tej opcji co piszesz to za 50zł nie będziesz miał całego Tarnobrzega tylko płynące.

A w przypadku jeśli interesują cię zbiorniki to dopłata 160 zł.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję pomocy przy dokonaniu opłat za wędkowanie.

Chcę mieć okręg Rzeszów, bo tu głównie będę wędkował i jeszcze zbiornik Solina z okręgu Krośnieńskiego, tam z kolei planuję spędzić 3-4 weekendy, może więcej. Jak to opłacić, żeby wszysło korzystnie i ile wyniesie mnie taki wydatek. Dodam że ostatni rok łapię się do żniżki 50%.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie cytować ostatniego postu.

Witam,

W tym przypadku nic nie pokombinujesz.

Opłacasz 33zł członkowską + 73 Rzeszów ( wszystkie wody) + 60 Krosno (nizinne ) i za 166 zl masz to co chciałeś.

Może dojść jeszcze kilka złoty na fundusz koła.

To wszystko możesz załatwić na Akacjowej bez straty czasu na poszukiwania i kosztów dojazdu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.