Skocz do zawartości

"Wysoki Wał" w Zbydniowie


Saguaro95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Interesuje mnie co sądzicie o zbiorniku "Wysoki Wał" w Zbydniowie. Jakie są wasze odczucia i sugestie na temat tego zbiornika. Co w nim złowiliście a także jakie metody preferujecie.

Moje odczucie na temat tego zbiornika jest bardzo pozytywne, chodź jakiś minusik też się znajdzie. Z mojego odczucia w zbiorniku jest dość sporo różnego rodzaju ryb, sam złowiłem tam najrozmaitsze ryby ( szczupak, okoń, lin, karp, płoć, leszcz) Miłe jest też to iż na tym zbiorniku można pobawić się wieloma rodzajami połowu. Pobiłem też tam swój rekord tamtego roku złapałem karpia 5.7 kg. Jednym z minusów jest to ze jest dość bardzo oblegane przez wędkarzy, następny minus to nierozgarnięci wędkarze ( ale to chyba wszędzie się trafia) którzy biorą nawet szczupaczki 20 cm

itp.

WYSOKI WAŁ

Miejsce Położenia: Zbydniów

Powierzchnia Wody: 9,98 [ha]

Rybostan – Karp, Lin, Płoć, Wzdręga, Szczupak, Amur, Okoń, Karaś Srebrzysty, Leszcz, Jaź, Węgorz, Sumik Karłowaty, Różanka, Słonecznica

Uwaga: zakaz używania silników spalinowych

Edytowane przez Saguaro95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakieś 10 lat temu było to fajne łowisko szczupakowo-linowe, wprawdzie liny jeszcze siedzą w tych grążelach a co do szczupaków to miejscowi kłusują tam na potęgę, widziałem nie raz butelki plastikowe z cegłówką na lince i na żyłce żywiec albo zdechły już szczupaczek bo nie zdążyli ściągnąć tego dziadostwa.

Ponoć 3-4 lata temu była tam przyducha i masę ryb zdechło, byłem tam w tamtym sezonie na jesieni za szczupakiem i okoniem, biczowaliśmy wodę z bratem przez niecałe 6 godzin i efektów zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.