Jump to content

Karp na święta


Sasanek

Recommended Posts

Właśnie PODOBNY a to jest różnica;) Oj,@kafel bez przesadyzmu!Już najmłodsi indianie wiedzą że to nieprawda.Oczywiście ,wcześniejsze Twoje poczynania na forum wywoływały spore emocje i nie mam tutaj na myśli wyłącznie "tematu kulinarnego". Nie tak dawno sam stwierdziłeś : "...pracuję nad sobą" i od razu widać ,że włożona praca nie poszła na marne:).Zmieniłeś Nick ,zmieniło się również Twoje podejście do forum,zyskałeś nowy wizerunek i zapewne kilku sympatyków.Gratuluję.

Co do samego tematu jaki został poruszony ,to nie wydaje mi się aby był aż na tyle kontrowersyjny, co nie znaczy ,że takim się nie stanie.Wszystko zależy od tego jaki kierunku obierze dalsza dyskusja. Myślę ,że wystarczy jak odpowiemy na pytanie "gdzie kupić?" niż zaczniemy zgłębiać tajniki ,jak to określił @Sasanek : " ceremonii ".

Zapodałem ten kawałek w tamtym roku, zapodam i w tym, tak dla wszystkich "rybnych wegetarian" i e-wędkarzy ,bez jakichkolwiek podtekstów :)

Krwawe Święta - Kolęda ideologiczna - YouTube

Link to comment
Share on other sites

Wigilijny Pan Karp - YouTube

Miałem podobne doświadczenia jak @obroncamrowek z tond też ten temat aby uniknąć takich rozczarowań w tak ważnym dniu. A przy karpiu pozostanę taka u mnie w domu jest tradycja i mile ją wspominam. Nie mam na celu nikogo prowokować ani trwożyć nowego wątku C&R.

Edited by Sasanek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy