Skocz do zawartości

Karp na święta


Sasanek

Rekomendowane odpowiedzi

Wigilię utraciliśmy jako trzy rodziny(3 domy w 1 miejscu) , na stole według waszych wpisów gościł karp,pstrąg,sum afrykański i okoń. Mimo tradycji wygrał Okoń zauważając to że ościsty itd. 2 miejsce sum smakował dzieciom,mało ości,sycący (suchy). 3 miejsce Karp jako jedyna ryba zjedzony w całości, udało się nie walił mułem (Jak dla mnie za tłusto). Pstrąg co prawda wyglądał pięknie, został tylko skosztowany. Są to moje obserwację na grupie 15 osób.

- - - Updated - - -

Karp i okonie pochodziły z miarę naturalnego łowiska. Tzn brak nęcenia zanętami wędkarskimi,kulkami itd.(zero granulatów), okoń jako szkodnik.

Edytowane przez Sasanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
.....

Kolego @Sasanek po raz kolejny łamiesz Regulamin tego typu wpisami, proszę zapoznaj się dokładnie z jego treścią, a w szczególności pkt 9:

Jednym z celów Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego jest szeroko pojęte propagowanie idei wypuszczania złowionych ryb oraz zasady humanitarnego obchodzenia się z nimi. Zdjęcia, filmy oraz wypowiedzi, które w rażący sposób będą odbiegały od tych zasad, będą usuwane bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Sasanek po raz kolejny łamiesz Regulamin tego typu wpisami, proszę zapoznaj się dokładnie z jego treścią, a w szczególności pkt 9:

Jednym z celów Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego jest szeroko pojęte propagowanie idei wypuszczania złowionych ryb oraz zasady humanitarnego obchodzenia się z nimi. Zdjęcia, filmy oraz wypowiedzi, które w rażący sposób będą odbiegały od tych zasad, będą usuwane bez podawania przyczyny.

Sami sobie ten regulamin wsadzacie w d.pe panie krs w/w punkt regulaminuo którym pan komuś pisze a w tym samym temacie pan rapala (kolega z elity psw) wrzuca zdjęcie zakrwawionego wisielca i co jak tu jest sprawiedliwość.

Już dziś pisałem jedna sztama,jedna elita i proszę o wytłumaczenie dlaczego moderator w takim przypadku nie zareagował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.