Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało mi się wyrwać nad wodę] na trzy doby. Pogoda udała się przepiękna, a i kilka rybek na macie ugościłem :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim zakończeniu sezonu wy mówicie:D. W roku ubiegłym o tej porze darłem jeszcze piękne karpie z powierzchni a z tego co widzę w pogodzie to macie piękną jesień.Mam nadzieję,że jak wrócę pod koniec listopada to aura będzie na tyle łaskawa,że zaliczę jeszcze nocki:eek: i złowię wreszcie karpia na śniegu.

Nie wziąłem do wiatrakowa ze sobą sprzętu,ale dzięki uprzejmości poznanego karpiarza zaliczyłem pierwszego Holenderskiego sazana i w dodatku na moją ulubioną metodę czyli z powierzchni:D.Pozdrówki

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenny widzę że masz takie same plany jak ja tzn. zasiadka w zimowej scenerii :P

Myślę że spokojnie da się to zrealizować :P

Z chłopakami myślimy o nie oficjalnym zakończeniu sezonu na Wróblowej w dniach 7-11 listopada ale jak to będzie to zobaczymy :)

A oficjalne zakończenie to pewnie jak zamarznął zestawy w wodzie :P

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.