Skocz do zawartości

Wydzielone z forum Wieści znad wody


karton323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wygląda teraz sytuacja na Tamie , czy spod lodu ktoś łowi , a może już lodu nie ma ? Proszę o odpowiedz , wybrał bym się tam na spining bo w tamtym roku przyciąłem kilka szczupłych , a w ciemno nie chcę jechać , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego serwisu nie mam złotówki, jedynie wydatki :) "Oglądalność" nie jest mi potrzebna dla kasy, zresztą każdy widzi że reklam u nas nie ma poza jedną okazjonalnie umieszczoną na głównej. Serwis jeżeli ma się rozwijać musi być ogólnodostępny, zrzutek na działalność PSW nie będzie :) Zgłaszajcie takie posty poprzez "raportuj zły post", będziemy je usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można w jakim sensie , że jest lód czy sezon ochronny szczupłych ? W takim razie można iść na okonia :cool:

Kolego, jeśli teraz wybierasz się na szczupaki (okres ochronny) to może to nie jest forum dla ciebie, to jest forum wedkarskie a nie informacyjne dla poszukujących mięsa.Idz do Biedrony to i nie zmarzniesz i sie najesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy zawsze musicie tak ostro reagować? Może kolega nie wiedział że szczupak ma teraz okres ochronny albo że w okresie ochronnym nie można łapać danego gatunku, a nie Wy od razu mięsiarz!

Dla Was to każdy kto zrobi coś, lub chce zrobić coś nie zgodnego z regulaminem to mięsiarz, masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..Może kolega nie wiedział że szczupak ma teraz okres ochronny albo że w okresie ochronnym nie można łapać danego gatunku.." @komandos piszesz to serio?:eek: W takim razie pytam - jak on zdał na kartę wędkarską skoro nie wiem kiedy szczupak ma tarło?:eek: Nie wspominam już o innych rybach..

PS @karton pytałeś o szczupaki więc czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE .. bo ja już sie zaczynam gubić , ktoś tu mówił ,że idę łowić szczupaki czy coś ???? zadałem pytanie czy ktoś coś wyciągnął spod lodu i czy jest tam lód bo wybrał bym się ze spiningiem (dla niektórych to oznacza spining-szczupak) no ale cóż . Czytajcie dobrze zanim coś piszecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba7 a czy Ty piszesz na serio o zdawaniu na kartę? Szczerz to nie znam osoby która by teraz (w ostatnich 5 latach) zdawała na kartę, teraz to zdawanie wygląda tak że zdający przychodzi daje kasę na stół (nie łapówka) strzela podpis, czeka 10 minut i ma kartę lub załatwia mu ją wujek lub jakiś znajomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..Może kolega nie wiedział że szczupak ma teraz okres ochronny albo że w okresie ochronnym nie można łapać danego gatunku.." @komandos piszesz to serio?:eek: W takim razie pytam - jak on zdał na kartę wędkarską skoro nie wiem kiedy szczupak ma tarło?:eek: Nie wspominam już o innych rybach..

PS @karton pytałeś o szczupaki więc czego nie rozumiesz?

Kolego , nie pytałem o szczupaki tylko zaznaczyłem , że złowiłem tam kilka szczupłych w sensie , że mi się łowisko spodobało , wycofuje pytanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wybrał bym się tam na spining bo w tamtym roku przyciąłem kilka szczupłych" <--- to zdanie raczej nie wskazuje na chęć połowu okonia! Gdybyś napisał: "bo w tamtym roku przyciąłem kilka okoni" (albo najzwyczajniej "ryb") nie byłoby dymu!

Dym robi się wtedy kiedy nie ma zrozumienia ( wie to każdy kto ma kobietę :P )

Myślę, że już wszystko wyjaśnione w tej kwestii.

1. Kolega @karton323 nie chce łowić szczupaków w okresie ochronnym.

2. Zanim zaczniemy piętnować powinniśmy upewnić się czy dobrze zrozumieliśmy.

3. Wszyscy, którzy wypowiedzieli się w tym wątku w dniu dzisiejszym też nie mogą doczekać się wiosny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz już nie zaśmiecamy wątku i możemy dalej się op*****lać nawzajem.;)

Powinny byc oddzielne wątki dla użytkowników z kompleksami .

- - - Updated - - -

Czyli teraz już nie zaśmiecamy wątku i możemy dalej się op*****lać nawzajem.;)

Powinny byc oddzielne wątki dla użytkowników z kompleksami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.