Skocz do zawartości

Zlot Wiosenny 2013.


DawidĆwikła

Rekomendowane odpowiedzi

Według prognoz w nocy może troszkę popadać ale jutro ma być cały dzień słonecznie.

Zabieram trochę drewna na ognisko, kijki do smażenia kiełbasy, keczup i musztardę. Jak będzie ktoś zabierał kociołek wraz z zawartością mogę dorzucić się jeśli chodzi o koszty za miseczkę ciepłej potrawki :) Zabieram 3 komplety zestawu na grill/kociołek/ognisko: miseczka, widelec, nóż, łyżka. Nieopodal jest CPN który w tej porze roku zaopatrzony jest w gotowce na grilla (karkówki, kiełbaski itp.) tylko nie wiem jak jutro będzie bo ma być impreza i ruch wokół zbiornika zdecydowanie wzmożony. Tak jak pisałem wcześniej będę miał ponton z silnikiem więc zapraszam na pokład spinningistów (we 3 fajnie się pływa, we czterech ciasno ale może się uda). Na szczęście impreza jest po drugiej stronie zbiornika więc może będzie u nas trochę luźniej.

Do zobaczenia jutro - to mój pierwszy raz jeśli chodzi o zlot PSW i nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, nie doczytałem.

Jak by ktoś miał jakąś większą betoniarke, czyli Shimano Cardiff 301 lub Daiwa Luna 253 to chętnie zobaczę bo jestem na etapie wyboru większego kręćka do przynęt 100g i więcej

Edytowane przez robbox4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z 2 zmianki i uderzyłem do Tesco po prowiant na zlocik ,jedzonko (kiełbaskę,chlebek)piciu itp.bo jutro sklepy raczej nieczynne.Już nie mogę się doczekać dnia.:):beer:

Ale najważniejsze jest to że transport mam.:D

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję organizatorom oraz sponsorom za zorganizowanie zlotu .Bardzo miło mi było uczestniczyć w tym zlocie.Pogoda była super, towarzystwo miłe jedzonko wyborne i wiele by tam wymieniać...Czekam następnej imprezki integracyjnej .Pozdrawiam.:beer::)

Fotki dodam w następnym poście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim tym ,którzy przybyli na nasz Zlot,często z miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów.Choć tradycji naszych Zlotów również dzisiaj stało się zadość i rybki nie dopisały, to wspaniała atmosfera oraz pogoda ,wynagrodziła nam to po stokroć:). Gratulacje dla zwycięzców w poszczególnych "kategoriach":).Mam nadzieję,że nagrody przez Was zdobyte ,będą jeszcze przez wiele lat ,przypominać Wam o tej imprezie.

W imieniu całego TEAMU PSW ,składam słowa podziękowania koledze Robertowi ,właścicielowi pracowni Best Rod Center za ufundowanie nagród oraz możliwości obejrzenia wędzisk jakie ma w swojej ofercie w/w pracownia:beer:. Dziękujemy również panu Zdzisławowi Czekale za ufundowanie oraz nagrodzenie wszystkich uczestników Zlotu swoimi woblerami a także panu Leszkowi za woblery ,które wręczył osobie ,która przybyła na nasz Zlot z najodleglejszego miejsca zamieszkania.

Powoli Wiosenny Zlot Kamionka AD. 2013r. przechodzi do historii a więc to najlepszy czas na zaczęcie planowania wrześniowych Urodzin PSW 2013r. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.