Skocz do zawartości

Sprzęt wędkarski z Lidla


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma co sobie tym głowy zawracać,od dawna wyznaję zasadę że "co tanie to drogie"

MunieK, załóżmy że kupujesz kołowrotek za 24,99- (prawdopodobnie przekładnie z plastiku bo z takimi też się już spotkałem) i zacinasz rybę "życia"(nigdy nic nie wiadomo),podczas holu kołowrotek się rozsypuje a ty tracisz rybę co wtedy myślisz o sprzęcie z Lidla?

Jedyne co bym może kupił to świetliki z założeniem że 2/3 "odpali"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co kolega rapala.Już nie raz się naciąłem na niby promocje,niby okazie, a potem długo tego żałowałem.Lepiej jest nieraz dołożyć parę złotych i kupić sprzęt sprawdzony, niż potem mieć pretensje ale chyba tylko do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat kołowrotków nie brałem pod uwagę bo w tej kwestii wiem jak sprawa wygląda. co do świetlików to chyba kupie i przetestuje :) i jeszcze zwróciła moja uwagę ta podpórka rozkładana teleskopowa. ale wiecie zawsze można zobaczyć to w sklepie i podjąć ryzyko ;) kto nie ryzykuje to nie żyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a poza tym ile już takich podpórek zostało na brzegach? Moich chyba 6. Więc tego nigdy nie za dużo. A co do tych kołowrotków to czasem można trafić dobry egzemplarz ale trzeba mieć szczęście. No i nie polecam nic z etykietką Robinson wszystko jedno z jakiego sklepu i z jakich promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje swietliki to diody led z zapalniczek , troszeczke koszulki termokurczliwej kawalek sztywnej rureczki moze byc wypisany wklad z dlugopisu ,diode maluje tak zeby zostal maly punkt i swieci jak chce 3godz albo cala noci jest na kilkanascie zasiadek nocnych. A swietliki wystarczaja na jedna noc mozna mrozic to beda na nastepna zasiadke ale jusz tak nie swieca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje swietliki to diody led z zapalniczek , troszeczke koszulki termokurczliwej kawalek sztywnej rureczki moze byc wypisany wklad z dlugopisu ,diode maluje tak zeby zostal maly punkt i swieci jak chce 3godz albo cala noci jest na kilkanascie zasiadek nocnych. A swietliki wystarczaja na jedna noc mozna mrozic to beda na nastepna zasiadke ale jusz tak nie swieca

kolego jakbys mial czas i mozliwosci to wrzuc fotke twojego swietlika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam takich mozliwosci zrobienia fotki , a budowa jest prosta troszeczke majsterkowania ,1 trzeba wyciagnac diode z baterjami z zapalniczki, 2 kupic izolacje termokurczliwa 8mm w lub zwykla tasma izolacyjna kawaleczek wypisanego wkladu od dlugopisu to wszystko montujemy(trzeba zostawic ta blaszke odpowiednio przyciac zeby byl obieg z tym krotszym koncem diody) to wszystko montujemy i na koniec na szczytowke montujemy kto ma jaki sposob albo w gotowce albo izolacja tak samo jak sklepowe swietliki Ja montuje to od 3 latek na federka (przedostatnia przelotka) i na teleskopa i sie dobrze sprawuje czasami siedze 3lub 4 godzinki w nocy nad Wislokom to mi wystarcza na caly sezon Jak sie bateryjki wyczerpia montujemy nowe Milego majsterkowania JAK PATRZE NA AKCESORJA WEDKARSKIE TO NIEZLE ZNAS ZDZIERAJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapala to już kiedyś widziałem niestety chemii w szkole nie lubiłem także ten sposób odpada :) a co do świetlika z diody to można pomyśleć nad tym :) i może rzeczywiście coś takiego wykonam. i pytanie czy tak wolno baterie się w tym zużywają ze wystarcza na sezon ? a co myślicie o Prosze fluorescencyjny ?? i tym proszkiem np pomalować końcówkę szczytówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Ciekawie wygląda podbierak,stojak teleskopowy i torba na ramię z pudełkami

Co do podbieraka to mogę z czystym sumieniem polecić bo jest naprawdę gites, jak za te pieniądze w wędkarskim chyba nie dostaniesz nic lepszego. Bynajmniej ja trafiłem na udany model. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.