Skocz do zawartości

Stawy w Zabratówce


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

własnie wrociłem z tych stawów efekt kilku godzinnego siedzenia to 1 amur 50 cm , 2 karpie ok 40 cm i duzo sztuk nie wymiarowych kk 20-30 cm ale ryba napewno tam jest było widac jak duze sztuki grzały sie do słonca. kolego dagzer na ktorym stawie siedziałes ? ja bylem na tym najmniejszym zaraz obok tego co jest wysepka na srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podac jakies punkty orientacyjne od których można trafic?

Bo słyszałem że to w jakiejś totalnej dziurze.

Zamierzam sie tam jutro przejechac. Nad którym polecacie siąśc?

Nie widziałem mapki w pierwszym poście, teraz raczej znajde.

Edytowane przez mad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladajac dzis pewne mapy w internecie napotkaem cos ciekawego mianowicie jadac od zabratowki na stawy to po lewej mamy 2 stawy 1 z wyspa i 2 may staw pozniej jadac droga prosto jakies 2 km mamy kolejne 2 stawy no ale jadac dalej prosto wg pewnego portalu po jakims czasie mamy kolejne 3 stawy i oto pytanie co to za miejscowosc do kogo naleza te obiekty ??????

Proszę zwracać uwagę na pisownię!Pkt.7 Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladajac dzis pewne mapy w internecie napotkaem cos ciekawego mianowicie jadac od zabratowki na stawy to po lewej mamy 2 stawy 1 z wyspa i 2 may staw pozniej jadac droga prosto jakies 2 km mamy kolejne 2 stawy no ale jadac dalej prosto wg pewnego portalu po jakims czasie mamy kolejne 3 stawy i oto pytanie co to za miejscowosc do kogo naleza te obiekty ??????

Jadąc dalej za stawy w Zabratówce te 2 kolejne stawy to stawy w Tarnawce, które też należą do PZW. Jadąc jeszcze dalej w tym kierunku mamy następne stawy lecz one już są prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogadałem z freebokiem, który udzielił mi kilku info na temat tych zbiorników i się wybrałem. Powiedział mi jak dojechać, ale na początku kierowałem się automapą, bo był tam zaznaczony jeden staw. Dojazd - MASAKRA. Totalne odludzie, kilka domków biedniejszych i las, kamienista droga i pełno błota. Zasięg gubisz 2 wioski przed zabratówką, więc lepiej napisać, że można sie spóźnić, bo nie idzie sie dodzwonić, przynajmniej z PLUSA i ERY. Orange łapało wcześniej.

Ale po dojechaniu poszedłem na zbiornik nr2, obszedłem, przeszedłem na ten większy i wybrałem właśnie jego ze względu na ilość bąków i komarów na dwójce. Jedna na grunt a druga na spławik. Po 20 minutach karpik 28cm, 2 się zerwały i później coś skubało przez 3h. Na spławik 5 brań.

Co pół godzinki coś wyskakiwało z wody jakby jakiś człowiek na bombe skakał, naprawde dużego.

Załączam tutaj zdjęcia stawu nr 1 :

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tabliczka zakaz połowu amura. Było jednego widać, płynął pod powierzchnią, miał minimum 60cm.

Miejsce w porządku, idzie się pobawić :)

Dzięki freebok za info ! :beer:

Staw nr 2 (mniejszy) :

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Może zorganizujemy jakiś wyjazd razem np. na noc na te stawy , ja i freebok jesteśmy tam bardzo często, ale nigdy na nocy.a wiadomo w grupce zawsze raźniej i zawsze to czas nad wodą w nocy szybciej ucieka. Pozdrawiam.

jest taki dział jak Umawialnia do spraw tego typu, trzeba czytać wszystko uważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

byłem dziś na stawie nr 2 brania słabe za 4 godziny z gruntem miałem 2 małe karpie na około 30 cm wiec rewelacji nie było. po raz pierwszy na tych stawach miałem przyjemność spotkać panów z PSR sprawdzili karty i poprosili o pokazanie zawartości auta znaczy bagażnika bo mówili ze stawy zostały zarybione kilka dni temu i ze miejscowi kłusują wszystko co popadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.