Skocz do zawartości

I Letnie Spotkanie Karpiowe PSW


Rekomendowane odpowiedzi

... Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że INSTYTUCJA GÓWNIANA a czy Prezes też? Nie wiem, nie znam, nie wiem ... być może skoro zatrudnia ludzi, którzy mało co widzą:D:beer: Ja sam próbując dzwonić i dowiedzieć się czegoś u źródła jestem coraz to bardziej zdezorientowany i zniesmaczony odpowiedziami typy yyyyy, aaaa to może Pan zadzwoni tu a może tam....

Przepraszam za wtrącenie się w temat, a tak na marginesie to sam może wybrałbym się na ten zlot jako widz:):beer:

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... Jestem wraz z kolegą Sebastianem z którym łowimy od lat ....jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o uczestnictwo w Karpiowym Zlocie 2013 . Jeśli bym miał podpowiedzieć ewentualnie doradzić gdzie taki Zlot miałby być organizowany (łowisko) to proponuję łowisko prywatne. Dlaczego ? ..... Bo jedyną sprawą ważną jest dogadanie się z właścicielem . Jeśli chodzi o łowiska PZW to jak wyżej przeczytałem nic innego tylko ....polityka !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos specjalnie do Waldka mnie nie ciagnie odkad jest zakaz lowienia na kulki i nie mozna wchodzic z pokrowcami... Nie mozna tez ukryc tego, ze ma nieodpowiednie podejscie do niektorych wedkarzy. (sorry za brak polskich znakow- pisane z telefonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nam da ta jedna kulka na haczyku... Lowic mozna, a necic nie... Troche to nie ma sensu. Poza tym wiem, ze w lowisku jest sporo karpi w przedziale 1-2 kg. Jak zaneci sie kukurydza lub innymi ziarnami to mamy pewne, ze predzej czy pozniej wejdzie lawica takich maluchow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś czuje że do tego spotkania nie dojdzie, a szkoda, bo z nogą troszke lepiej:) i chętnie posiedziałbym nad wodą z tymi których już znam i których bym poznał na takowym spotkaniu!!

Mam jeszcze nadzieje, że jednak sie uda zorganizować taką imprezke:beer:

Więc chłopaki działajcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedzmy że łowisko mamy wybrane :) Teraz pasuje zgrać jakiś termin i zastanowić sie czy siedzimy 2 czy 3 dni?? Myśle że można posiedzieć od piątku popołudniu do niedzieli popołudniu :) Jak już ustalimy termin pasuje żeby ktoś zajął sie "logistyką" oraz pogadał z właścicielami o kosztach! Mnie na dzień dzisiejszy odpowiada każdy weekend :)

No to chłopaki dawajcie jakieś terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chłopaki wszystko pięknie ładnie z tą Sieniawą tylko nie wydaje mi się to dobrą wodą na zlot choćby z tego względu że chłopaki z Rzeszowa będą musieli specjalnie opłacić Krosno to jest raz poza tym sama logistyka to kosmos :D mam tu na myśli chociażby parking a raczej jego brak...

Dlatego ja ciągle jestem za Zgodą - miejsca ogrom, parking, prysznice i mała gastronomia.

Pamiętajmy że to ma być przyjacielskie spotkanie kilku, kilkunastu zapaleńców łowienia karpii a już samo targanie gratów na Sieniawie spowoduje podniesione ciśnienie- Manitu wie o czym mówie :)

Dlatego poważnie zastanówmy się nad miejscem żeby potem nie pluć sobie w brodę....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i Besko

Uważam, że Besko będzie dobrym wyjściem. Inne miejsca są mniej przyjazne takim spotkaniom, ze względu na brak możliwości bezpośredniego kontaktu z innymi uczestnikami. Każdy rozejdzie się do swojej, wylosowanej lub przydzielonej miejscówki i tyle się widzieli co na rozpoczęciu i zakończeniu. Co najwyżej, można "porozmawiać" tylko z najbliższymi sąsiadami po prawej, bądź lewej stronie i to wszystko. Besko to łąka, a w niej dziura z wodą i rybami.

Kontakt wzrokowy będą mieli wszyscy, a to wystarczy by na odpowiedni gest się zebrać i ... "omówić bieżące sprawy". Chyba o to chodzi? Bo na takich zlotach, spraw do obgadania zawsze jest multum. Znam takie gaduły, że pierwsza, druga, trzecia w nocy, a i bywa, że do bladego świtu, gadają i gadają :rolleyes: Jak im towarzystwo odpadło, to gadają sami ze sobą. A rozmowy tak są meczące... tak są męczące, że jak człowiek wstaje rano to ma się wrażenie że w nocy był tęgi mróz. Wszyscy śpią razem, przytuleni jeden do drugiego, na jednym łóżku. Jak malutkie chomiczki :D.

Edytowane przez kubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie,kiedy też temat zlotu pojawił się na PSW,rozmawiałem z właścicielem właśnie o takim zlocie.Wyraził pozytywną opinię i stwierdził,że może nam udostępnić południowo-zachodni brzeg (naprzeciw parkingu i budy). Jeżeli temat aktualny,fajnie by osoby które chcą brać udział zdeklarowały się,pasuje też wybrać w końcu jakiś termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.