Skocz do zawartości

I Letnie Spotkanie Karpiowe PSW


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom za fajny i bezalkoholowy zlot:D Dobrze było wreszcie poznać uczestników osobiście!

Dzięki @rapala za możliwość skosztowania słynnego już "kociołka":) oraz na "morwy":D

Szczególne dzięki dla chłopaków z Krosna za pomoc na łowisku:beer:

A największe dzięki dla...KARPIKA, który połakomił się na kuleczki i zaszczycił Nas swoją osobą na zlocie:D

DZIĘKI:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także i ja jestem już (niestety) po Zlocie ale obowiązki rodzinne siła wyższa ...Dzisiaj imieniny śwagra:D.Ale do rzeczy.

Co tu się dużo rozpisywać ,wszystko było SUPER ,super towarzystwo,super atmosfera,super pogoda,fajne łowisko...i tak dalej ,i tak dalej.Dziękuję w imieniu całego TEAMU PSW tym ,którzy zrezygnowali z idylli rodzinnego życia i postanowili zaszczycić Nas swoją obecnością.

Szczególne podziękowania kieruję do @lenox,@Manek,@Sander oraz Wielkiego Wodza @manitu a także jego brata ,którego imienia nijak nie mogę sobie teraz przypomnieć:D,że pomimo znacznej odległości ,zechcieli przyjechać do "Zgody" i pokazać nam "tutejszym rybokom" jak się łowi ryby.:beer:

Dziękuję również @Szpilce za zaangażowanie się w organizowanie naszego spotkanie oraz dogadanie z właścicielem łowiska wszystkich spraw,nazwijmy je logistycznymi.

Podziękowania kieruję również do kolegi @kubus za czapeczki ,które otrzymał każdy z uczestników spotkania a także do @Siwego ,który starał się ogarnąć wszystko pod względem "fotograficznym". Zapewne już niebawem ukaże się więcej zdjęć w tym wątku oraz jakaś porządna fotorelacja:beer:...Oczywiście wszystko w granicach Regulaminu PSW i ogólnych zasad przyzwoitości:D.

Dziękuję również mojemu kompanowi ze stanowiska @houpiedz,który zapewnił mi komfort logistyczny a wszystko dzięki czterometrowej przyczepie campingowej.:beer:

Oczywiście nie sposób pominąć @paweł,który wraz z kolegą również zaszczycili nas swoją obecnością ...Dziękuję również kilku kolegom ,którzy z tego co wiem również są userami PSW a nie omieszkali nas odwiedzić.Niestety , dalsza odległości stanowisk jakie sobie zajęli nie pozwoliła na pełną integrację...:beer:

Na koniec ,szczególne podziękowania kieruję do właściciela łowiska "Zgoda" za udostępnienie nam swojej wody.Fajne łowisko,fajne rybki ,dobra infrastruktura oraz czystość na poziomie co najmniej bardzo dobrym.:beer:

Dobra wystarczy tego kadzenia ...Teraz może kilka słów od siebie.Pomysł organizowania corocznego Spotkania Karpiowego pod patronatem PSW uważam za dobry.Miła atmosfera,fajni ludzie oraz możliwość podpatrzenia "starych wyjadaczy karpiowego rzemiosła" to tylko niektóre z zalet tego typu spotkań.Oczywiście ,kilka spraw wymaga jeszcze dopracowania ale na pierwszy raz ,było i tak bardzo dobrze.Myślę (to taka moja sugestia,tak na gorąco) ,że sam pomysł organizowania tego typu spotkań (połowy gruntowe) na zbiornikach komercyjnych jest ze wszech miar słuszny.Koszty do przyjęcia a możliwość wcześniejszego zarezerwowania części lub całego łowiska - bezcenna.Oszczędza to znacząco czas oraz pozwala na odpowiednie zorganizowanie takie typu imprezy.Pewnie dobrym pomysłem było by wytypowanie kilku łowisk komercyjnych w naszym regionie i coroczne organizowanie na nich Spotkań Karpiowych PSW,oczywiście naprzemiennie .Ale to temat na kolejny wątek...II Letnie Spotkanie Karpiowe PSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z fotek prom pontonowy,który kursował między stanowiskami:D. Nie wiem jak to się stało,ale udało się złowić nawet z powierzchni:eek:.

A także miał być sum,a skończyło się na treningu podnoszenia większej sztuki i pozowania do fotek:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot na DUŻY plus, towarzystwo z którym chętnie spędzę jeszcze nie jedna godz nad woda:beer:. Łowisko jak dla mnie trafione dużo miejsca każdy znajdzie coś dla siebie ,nie ma co dużo pisać niech żałują ci co nie byli pozdrawiam uczestnikow:beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:beer: ZLOT JAK NAJBARDZIEJ UDANY,CHODZ NA KARPIACH BYLISMY PIERWSZY RAZ. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKOW,SZCZEGOLNE DLA KOLEGII houpiedz ZA POZYCZENIE KABLI I PRADU ZE SWOJEO SAMOCHODU...DO ODPALENIA NASZEGO X-TRAILA.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za miło spędzony czas:D Poznałem wiele nowych osób, z którymi jeszcze nie raz będę chciał powędkować. Towarzystwo pokazało, że w tym wszystkim liczy się przede wszystkim dobra zabawa:beer: Nie mogę się doczekać następnego zlotu!!!

PS. @Szpilka dzięki jeszcze raz za uratowanie podbieraka :beer::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć przyznam, że z pewnymi obawami to jednak postanowiłem wziąć udział w zlocie karpiowym na łowisku ZGODA, obawy wynikały z wszelkich braków tak merytorycznych jaki i sprzętowych. Natomiast po zakończeniu naszego spotkanie jestem bardzo zadowolony gdyż atmosfera spotkania okazała się znakomita, poznałem wielu kolegów wędkarzy, których wiedza i doświadczenie jest ogromne a podejście do tematu wędkarstwa bardzo zdrowe. Chętnie skorzystam z kolejnych spotkań, bo pomysły takie już słyszałem kiełkują. Dziękuję za wszelką pomoc wszystkim uczestnikom i miło spędzone dwa dni łowienie. A i jeszcze jedno łowisko bardzo dobre, pomimo dosyć słabego żerowania ładne rybki padły, koledzy z Krosna pokazali, że można ZWABIĆ i złowić. Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu i wszystkich sympatyków PSW, do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na początku przepraszam że dopiero teraz się odzywam ale podczas mojej nieobecności Moja Pani wykorzystała cały internet i musiałem czekać na nowy miesiąc :D

Co tu dużo pisać... było EKSTRA !!!

Miałem przyjemność być pierwszy raz na takiej imprezie i wrażenia jak najbardziej pozytywne :)

Ale to tylko i wyłącznie dzięki tak zacnemu towarzystwu.

Nie było kozaków, cyganów czy nadwornych magików... po prostu kilkunastu chłopa których połączyła wspólna pasja karpiowania oraz spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Ryby były tylko dodatkiem :)

Co prawda ekipa z Rzeszowa nie ściągnęła "ani sztycha" i gdyby nie silna ekipa z Krosna ryby ze Zgody nadal bym oglądał tylko na zdjęciach :)

Z tego miejsca chciałbym podziękować właścicielowi Łowiska Zgoda za udostępnienie Nam swojej wody do naszego "dziewiczego" spotkania, za promocyjne ceny i za odwiedzenie Nas w piątek wieczorem :)

No i co najważniejsze chcę podziękować Wam chłopaki za tak liczne przybycie, tak jak się spodziewałem byli Ci co mieli być i jakikolwiek by to nie był termin i miejsce i tak byście byli i chwała Wam za to :)

To były *****iste 3 dni i gdyby nie sobotni poranek było by jeszcze lepiej :P

Tak czy inaczej dziękuje wszystkim i każdemu z osobna i już teraz zapraszam na Wspólne Zakończenie Sezonu 2013 ale o tym w innym wątku :)

Pozdrawiam

Szpila Mateusz

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.