Skocz do zawartości

Łowisko Starzawa


spanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1 czerwca otwarto ponownie po kilku (może kilkunastu) latach łowisko w Starzawie.

Już są pierwsze ciekawe okazy: Przemyśl: Jak złowić 70 kilogramowego suma - 11 czerwca 2013

Link do strony łowiska:

Łowisko Specialne, Wędkarskie - Gospodarstwo Rybackie Starzawa

Może się ktoś wybiera? Niestety łowisko otwarte od poniedziałku do piątku, ja pewnie po pracy zaglądnę na 5 godzinek tam.

Ważne info jakie uzyskałem telefonicznie, przy dużym obłożeniu jednego łowiska w dany dniu zostaje na bieżąco udostępniony kolejny staw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś na moment (niestety bez sprzętu) łowisko, pogadałem z gospodarzem, a więc:

- głębokość od 1,5 m do 2,3 m przy mnichu,

- dno delikatnie muliste,

- w 1 stawie wszystkie możliwe rybki - w tym ten sum,

- w 2 stawie karp i amur.

Zrobiłem 2 fotki łowiska:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

W przyszłym tygodniu po pracy na pewno się tam wybiorę na jakieś 5 godzin i zobaczę co i jak.

Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był może ktoś i może napisać coś więcej? :) Rybka żeruje? Jakieś większe okazy? Chciałem wybrać się na weekendzie ale widzę że w weekendy nieczynne a szkoda.

Edit: W regulaminie jest napisane że łowisko otwarte codziennie, wiec jak to jest?

Edytowane przez Michał82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, a powiedz jeszcze czy te wyznaczone stanowiska są bardzo blisko siebie czy można spokojnie sobie łowić nie bojąc się że ktoś mnie przerzuci ? Duże te stawy są? Z gruntem można spokojnie się tam rozłożyć? Zamierzam chyba w sobotę odwiedzić to łowisko. Opisane tam dość dobrze jest do kogo się kierować i jak dojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem i łowiłem. Siedziałem na drugim stawie. Średnia wielkość ryb 4kg za to bardzo waleczne. Na pierwszym stawie taka presja że nie było gdzie wędki zarzucić. Ogólnie woda taka sobie. Wolę większe łowiska. Ale ryby są, akceptowały większość smaków kulek. Najlepiej wypadł feeder i kanapka kukurydza i bialy robak. Ale wielkość ryb od razu mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Pasowałoby tam zadzwonić bo na stronie nie ma żadnych informacji, trochę do dziwne ale cóż widocznie nie przywiązują wagi do tego... jak by ktoś coś wiedział to niech pisze, też jestem ciekawy i z wielką chęcią bym poszedł ale teraz taki zamęt codziennie w pracy i w domu że nawet nie ma kiedy pójść posiedzieć z kijem, pewnie najszybciej weekend majowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby tam zadzwonić bo na stronie nie ma żadnych informacji, trochę do dziwne ale cóż widocznie nie przywiązują wagi do tego... jak by ktoś coś wiedział to niech pisze, też jestem ciekawy i z wielką chęcią bym poszedł ale teraz taki zamęt codziennie w pracy i w domu że nawet nie ma kiedy pójść posiedzieć z kijem, pewnie najszybciej weekend majowy :D

witam , z tego co mi wiadomo to 26,04,2014, start 4 stawy karpie i amury 10++ nie bedzie malych do 1kg od 2kg w gore.

Jak sie dowiem wiecej dam wam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś od godz 10.30 do 15 (przepędził mnie deszcz). Brań bardzo dużo. Na brzegu wylądowało 8 karpi 3-4kg, kilka mi się spięło i kilka niezaciętych brań. Wędkujących było ok 10 osób więc było luźno. Łowisko niewielkie ale ryb jest tam bardzo dużo bo wszyscy wędkujący cały czas coś wyciągali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.