Skocz do zawartości

Staw Browarny w Łańcucie


frodarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś wie dlaczego na tym stawie można łowić tylko na jedną wędkę?Nigdzie w regulaminie nie wyczytałem że coś takiego obowiązuje!Oraz wędkowanie od świtu do zmierzchu? Pozatym możecie napisać jakie gatunki ryb tam występują?Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi!!!!!!!!POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Czy można już wędkować na dwie wędki i pora nocną.Słyszałem że od 1 lipca coś takiego miało obowiązywać.Dziekuję za odpowiedzi!!1

Witam mam zamiar się tam wybrać można łapać na dwa kije ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W lipcu i w sierpniu w soboty i w niedziele można łowić według RAPR-u, czyli można łowić na dwie wędki, można łowić w nocy. Jest tutaj dużo karpi, linów, troche szczupaków. Jest mało drobnicy. ja w tym sezonie złapałem kilka karpi, kilka linów, amura i ładnego węgorza. Starzy doświadczeni wędkarze łapią piękne karpie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu i w sierpniu w soboty i w niedziele można łowić według RAPR-u, czyli można łowić na dwie wędki, można łowić w nocy. Jest tutaj dużo karpi, linów, troche szczupaków. Jest mało drobnicy. ja w tym sezonie złapałem kilka karpi, kilka linów, amura i ładnego węgorza. Starzy doświadczeni wędkarze łapią piękne karpie.:)

Witam Mietek na forum,

pytanie mam, jaka metoda najlepsza na ten staw grunt, spławik? głęboko tam jest? i co ze spiningiem, można porzucać tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na reszcie komputer naprawiony nie wiem jak to nadrobię bo widzę że się dzieje... ;p Mam pytanie wybieram się na ten staw tylko na co tam bierze ? Spławik czy grunt ?? Z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam

Dzisiaj przejezdzałem obok stawu zatrzymałem sie zrobic zdjecia aktualnego stanu

Niestety taki syf ze az szkoda, pełno butelek i plastików.

żal

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informujemy, że w dniu 03.04.2011 r. (niedziela) odbędą się otwarte zawody spławikowe „Rozpoczęcie sezonu” na Stawie Browarnym w Łańcucie. Zbiórka zawodników o godz. 9.00, zawody rozpoczynamy o godz. 10.00, czas trwania zawodów 3 godz. Wpisowe 5 zł od osoby.

Dla zwycięzców przewidziane są pamiątkowe puchary. Po zakończeniu zawodów dla każdego uczestnika będzie ciepły poczęstunek.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach.

Organizatorzy:

Sekcja spławikowa koła PZW Łańcut

źródło: http://forum.wedkuje.pl/f,zawody-splawikowe-kola-ogloszenie,248238,0.html

ktoś może się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Mało tego, można się tam natknąć na świnkę. Jako ciekawostkę podaję, bo to raczej ewenement na wodzie stojącej :) Byłem kiedyś przejazdem na Rajszulę a że miałem troche czasu, to wstąpiłem zobaczyć na browarny :) Jak się okazało po krótkiej rozmowie z tubylcem miał branie i na brzegu zameldował się wyżej wspomniany prosiaczek :) Co dla miejscowych wędkarzy nie jest wcale czymś wyjątkowym.

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.