Skocz do zawartości

Mundial;-)


rybka

Mistrzem świata zostanie  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrzem świata zostanie

    • Hiszpania
      6
    • Holandia
      9
    • Niemcy
      3
    • Urugwaj
      1


Rekomendowane odpowiedzi

No to Włochów mamy z głowy:):):)

Że napiszę tylko : "A nie mówiłam"?:P:p;);)

Bo te mistrzostwa naprawdę są...zadziwiające:D I wcale mnie to nie martwi. Martwiłoby mnie, gdyby rzeczywiście Polacy tam pojechali - boszzz - ile wstydu trzeba by się było najeść za nich - bo chyba z nikim by nie dali rady wygrać, że nawet o remisie nie wspomnę;)))

Jak na razie - Hiszpanie, którym kibicuję - jeszcze są w grze;))) Ale zobaczymy co dalej?..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwiłoby mnie, gdyby rzeczywiście Polacy tam pojechali - boszzz - ile wstydu trzeba by się było najeść za nich - bo chyba z nikim by nie dali rady wygrać, że nawet o remisie nie wspomnę;)))

I dobrze się stało że nasi nie awansowali, każdy zdrowo myślący kibic w tym kraju wie że od ponad 20 lat nie mamy drużyny. Najbardziej śmieszyły mnie oczekiwania przed ostatnimi ME i wcześniej MŚ w Korei i Japonii. Ogólnonarodowa euforia, wywieszanie flag w oknach itp. a jak było po tych imprezach każdy dobrze wie, wstyd i żenada do kwadratu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko- jakby odpadli z Niemcami to by była kiszka, bo tylko ich spośród ćwierćfinalistów nie cierpię:D.

Nie wiem dlaczego, nikt ich nie lubi:cool::D:D:D.Jeszcze nie spotkałem kibica który by im kibicował, mam nadzieję że Argentyna wybije im medale z głowy:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, nikt ich nie lubi:cool::D:D:D.Jeszcze nie spotkałem kibica który by im kibicował, mam nadzieję że Argentyna wybije im medale z głowy:D:D

w sumie znam parę osób które Niemcom kibicują, nigdy ich nie popierałem, a nawet bylem przeciw, głownie patriotycznie, automatycznie, przeciw Niemcom ,ale jako ktoś kopiący piłkę amatorsko, musze powiedziec, że nikt nie gra tak konsekwentnie jak niemcy, nawet jak nie maja kim grac, i pozornie nie maja szans za to szacun sie im należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec, że nikt nie gra tak konsekwentnie jak niemcy, nawet jak nie maja kim grac, i pozornie nie maja szans za to szacun sie im należy

Spędziłem w Niemczech prawie dwa lata. Jak patrzę na skład reprezentacji Niemiec to widzę taki przekrój całego społeczeństwa. Niemcy coś tam grają, a cała robotę odwala Polak i Turek.:D:D:D Wspomagani o kilka również obco brzmiących nazwzsk dla typowego Helmuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem w Niemczech prawie dwa lata. Jak patrzę na skład reprezentacji Niemiec to widzę taki przekrój całego społeczeństwa. Niemcy coś tam grają, a cała robotę odwala Polak i Turek.:D:D:D Wspomagani o kilka również obco brzmiących nazwzsk dla typowego Helmuta.

No, niestety - Argentynie dali kopniaka właśnie:mad: Masz racje Andre - trzon reprezentacji stanowia "naturalizowani";) Niemcy ;) Kurcze, dlaczego Polacy zrobili np. z Olisadebe Polaka a nie np. z takiego Podolskiego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak podolski chciał do kadry to go olali, więc teraz gra dla tych co go docenili i chcieli, prosta sprawa. Z racji że Argentyna odpadła (widziałem w finale właśnie Argentynę i Holandię) to teraz w finale widzę Niemców i Holandię. Obie drużyny pokazały umiejętność gry piłką i to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.