Skocz do zawartości

Kamizelka - Simms Guide Vest


MilanND

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na YT widziałem możliwości Kamizelki Simms G3 Guide Vest, który pojemnością wydaje się pomieścić mały sklep wędkarski. Cena odstrasza więc szukam info o Kamizelka - Simms Guide Vest. Szukam kamizelki muchowej, bardzo pojemnej gdzie wszystkie pudełka miałbym z przodu i nie musiałbym ich chować na plecach. Chodzi mi głównie o to czy ta kamizelka pomieści dwa pudełka PLANO 3450-23. Rozwiązałoby mi to problem z kilkoma pudełkami, których nie mogę pomieścić do obecnej kamizelki. Mój muchowy graff jest już sporo za ciasny:( Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info na jej temat. Pozdrawiam.

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie około połowy września wejdę w posiadanie takowej, więc jeśli Ci się nie spieszy to wtedy mogę pomierzyć. Ewentualnie sam sobie pomacasz np. na zlocie urodzinowym. Jeśli chcesz szybciej to polecam zadzwonić do sklepu Taimen- pani zmierzy co trzeba.Sam dzwoniłem. Sprawdziłem wymiary tego pudełka i myślę że nie powinno być problemu. Ta kamizelka ma z przodu dość duże kieszenie wewnętrzne- tam je powinieneś upchac bez problemu.

¤m§źĂŽsĚtCtBbVOVbvAXgz[vĚIXXBSIMMSAVXĚ2013NxfĚxXgü×B2013/2/05.

Mam podobne kieszenie w Orvisie i pakuje tam pudełka 20x14X5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre ale link mówi wszystko:D

左がカーキ、淡いグリーン系をファスナー類に採用して、とてもおしゃれなデザインです。

右がグレイストーン、濃い色合いですので汚れが目立たないのもよろしいかも...。

グレイストーンカラーのほうをひっくり返してみますと、

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i w końcu się doczekałem. Wczoraj po drobnych perturbacjach kurier zapukał do drzwi. Kamizelka rozmiar L leży idealnie i co najważniejsze mieści duże pudełka na których mi zależało nsjbardziej. Ogólnie mega pakowna i solidnie wykonana. Na testy przyjdzie poczekać niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 % sklep który nigdy mnie nie zawiódł to Salar.

Dzwonie kiedy chce i wszystko mam za dzień czy dwa,ceny też dobre + gratisy.

Moje Simmsy koszulki z długim rękawem ,bluza ,czapka też China.Jeden T shirt jakaś szmata ,reszta rewelacja a o bluzie nie wspomnie bardzo wygodna ,miła w dotyku.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stary ,jak mi kupisz :) zrób prezent:beer:

Jestem wypompowany z kasy , jedne śpiochy ciekną ,drugie spiochy gdzieś daleko poleciały bo też ciekną.

Nie będę już inwestował w takie sprawy - bo dla mnie nie ma to sensu .Ja wszystko zniszczę , za często chodzę na ryby :)Trzeba kupić gumaki za 100 zł i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właściwie to jeszcze wczoraj odebrałem od kolego Dzięcioła moją nową kamizelkę SIMMS.Ta stara co ma dwa miesiące teraz pójdzie pod młotek.Zaliczyła cztery wyjazdy.

- - - Updated - - -

Lekka wtopa :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.