Skocz do zawartości

Przestroga ;)


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś była na Odrze akcja jakieś 2 lata temu,że się mięsiarze potruli mięsem ryb.Mam nadzieje że teraz też będą takie akcje.Nie,że życzę komuś źle, ale na prawdę pasuję żeby te "toksyczne" rybki pomieszały we flakach rybojadów.Może ich to wreszcie czegoś nauczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A powiedz mi kolego Karol niby dlaczego to ja mam nie zjeść sobie rybki nie powiem widziałem kolesi co przesadzali ale ja raz w tygodniu zabieram sobie jedną rybke do zjedzenia i wydaje mi sie ze to nic złego a widziałem kolesi na Strzegocicach karpiarze na koszulkach nie zabijaj a kolesie nosili do auta karpie po 30cm dodam ze kolesie byli na rzeszowskich blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można brać ryby. Są zdrowe i smaczne. Chodzi tylko o to by te ryby miały szanse chodź ras się wytrzeć by był ciąg ryby to jak będziemy zabierać karpie 20 cm czy klenie 15 cm to nie będzie więcej ryb. Nikt nikogo od mięsiarzy nie wyzywa. Ryby w końcu są dla ludzi. Ale sam kolego chcesz iść na ryby i coś złapać. Bo o to w końcu chodzi. A jaki nie damy rybom się rozmnażać to ich nie będzie i jedyne co połapiemy to zaczepy. Po to są właśnie wymiary ochronne i okresy ograniczenia ilościowe i zakaz łowienia w miejscach takich jak tamy zapory. Połamania kija. Na rybie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to że ktoś weźmie rybę bo takie mamy przecież prawo z którego moźemy korzystać lub nie.wkurza mnie natomiast zachowanie typu 'co na haku to w plecaku' i to dla mnie jest mięsiarstwem.prawo jest dla ludzi ale trzeba umieć z niego korzystać.pozdrawiam i również życzę połamania na taaakiej rybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była na Odrze akcja jakieś 2 lata temu,że się mięsiarze potruli mięsem ryb.Mam nadzieje że teraz też będą takie akcje.Nie,że życzę komuś źle, ale na prawdę pasuję żeby te "toksyczne" rybki pomieszały we flakach rybojadów.Może ich to wreszcie czegoś nauczy :)

to co piszesz wydaje mi się trochę chore! sam nie zabieram ryb bo ich nie jem, ale skoro opłacamy składki, nie małe zresztą, to dlaczego nie mogę od czasu do czasu zabrać rybkę do domu? Z Twoich postów wnioskuje, że każdy kto bierze rybę do domu jest mięsiarzem i dobrze by było aby się otruł. Niedługo popadniemy w jakąś paranoje! Mój post oczywiście dotyczy wędkarzy, którzy zabierają ryby zgodnie z prawem, a nie mięsiarzy, co do których sprawa jest jasna i nie podlega dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to że ktoś weźmie rybę bo takie mamy przecież prawo z którego moźemy korzystać lub nie.wkurza mnie natomiast zachowanie typu 'co na haku to w plecaku' i to dla mnie jest mięsiarstwem.prawo jest dla ludzi ale trzeba umieć z niego korzystać.pozdrawiam i również życzę połamania na taaakiej rybie

widocznie pisaliśmy w tym samym czasie odpowiedzi, stąd mój poprzedni post, sprawa jest już jasna:), bo już myślałem, że będę mięsiarzem jak wezmę rybę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.