Skocz do zawartości

VI Urodziny PSW - Mokrzec 21-22 września 2013


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

@jon987 W piątek będę tam myśle od rana. Jutro też o ile nie będzie padało to będę na rybach ...

P.S: Jak z załatwieniem rezerwacji łowiska czy ktoś się tym zajął?

Luju Dojazd jest banalny, na skrzyżowaniu przed Taurusem w Strzegocicach skręcasz w lewo (jadąc od Pilzna) i jedziesz cały czas droga. Wjedziesz na drogę z płyt koło przepompowni i dalej droga szutrowo-kamienistą koło tamy i wyjedziesz na miejscu zlotu nad woda.

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale będę mógł być tylko w sobotę,zmógł mnie jakiś grypus albo inne dziadostwo i d...pa blada...:mad:Może za przykładem poprzednich spotkań, umówimy się rano gdzieś w Rzeszowie i pojedziemy razem? Mam jedno wolne miejsce w samochodzie ,jeżeli ktoś reflektuje to proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd jest banalny, na skrzyżowaniu przed Taurusem w Strzegocicach skręcasz w lewo (jadąc od Pilzna) i jedziesz cały czas droga. Wjedziesz na drogę z płyt koło przepompowni i dalej droga szutrowo-kamienistą koło tamy i wyjedziesz na miejscu zlotu nad woda.

@Macio33 mógłbyś wrzucić jakąś mapkę i zaznaczyć tego Taurusa.Jutro rano pakuję graty i jestem na Mokrzcu ok 7.30. I jeszcze pytanie,czy ktoś już dzisiaj wybiera się na Zlot?Niestety ale temperatury ,szczególnie nocą nie rozpieszczają ale ładną i słoneczną pogodę synoptycy zapowiadają przez kilka dni:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapala wjeżdżasz do Pilzna z A4 i skręcasz na Jasło. Patrz tylko na tabliczkę oznajmiającą koniec Pilzna, przed nią skręcasz w lewo w wąską asfaltową drogę między domy... jak asfalt się skończy jest droga z płyt tak po łuku w prawo jedziesz i zobaczysz budynek przy spiętrzeniu :D i jesteś:beer: nad zalewem

- - - Updated - - -

:rolleyes: Sorki za post pod postem... ta ulica w którą się skręca to ul.Stanisława Staszica:beer: tak w razie w...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jest to czytelne z góry mapki jest Pilzno , na dole Jasło.

P.S. W nawigację można wpisać :

PILZNO - ul. Stanisława Staszica 40 (po skręcie w drogę między domu trzeba jechać prosto jak prowadzi droga)

post-3411-1454503079349_thumb.jpg

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tam łowiłem do 18 , i szału nie było póki wiało i była fala cos się czepiało, jak ucichł wiatr skończyły się brania. Nie wiem jak będzie jutro z miejscami dzisiaj po południu trochę miejscówek było pozajmowane.

Ja postaram się tam pojawić być może @Rapale po drodze zgarnę. O której jest oficjalne rozpoczęcie złotu-czy coś takiego jest w planach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem nie będzie mnie z Wami. Gardło mi ściska bo "urodziny Michałka" to dla mnie jeden z ważniejszych dni w roku. Z tego powodu proszę Was drodzy Koledzy o wrzucanie w miarę możliwości fotek bezpośrednio ze Zlotu. Praktycznie każdy z Was posiada telefon czy też inne urządzenie mobilne z dostępem do sieci. Wole w Waszym towarzystwie siedzieć nad Mikośką niż sam nad najpiękniejszym jeziorem USA. Smacznego kociołka, zimnego piwa i pięknej pogody! Pakuje się i jadę nad wodę bo mi żal dupę scisnął :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot uznajemy za rozpoczęty z chwilą przybycia pierwszego zlotowicza:D ...A tak na serio to pewnie ok. 8:00.

Jeśli tak to ja go otworzyłem:) ok 9:00 dołączył kolega @Rapala później @jon987 następny @Robbox a później paru innych, nawet sam @Leszek dojechał :)

zdjęć niestety nie robiłem @Oktawian cosik popstrykał, wyjechałem ze zlotu ok 14 - @Rapala z @Robboxem jeszcze nie spłynęli - z testów pontonowo-spiningowych.

Impreza się rozkręcała na specjalnie przygotowanym stoliku ...:)

Edytowane przez Macio33
Pomyłka w liscie obecności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.