Jump to content

Mistral CHAMPION HEAVY JIG SPIN 2,7m/35g


marek118

Recommended Posts

Witam

czy któryś z kolegów ma tego kija-Mistral CHAMPION HEAVY JIG SPIN 2,7m/35g ?

Zastanawiam się nad zakupem na wodę stojącą z zamiarem połowu sandacza, szczupaka na gumy.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Edited by marek118
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dosłownie kilka tygodni temu nabyłem ów kij - początkowo uznałem go za świetny zakup, dobrze leżał w dłoni... odpowiedni ciężar wyrzutowy... i całkiem przyzwoite mocowanie kołowrotka... nie mniej jednak... przy pierwszej wizycie nad wodą,okazało się... że jedna z przelotek jest uszkodzona... pojechałem więc do sklepu celem jej wymiany/naprawy... ku memu zdziwieniu wymieniono mi sprzęt na zupełnie nowy, wszystko ładnie pięknie... do czasu kolejnej wizyty nad wodą!

Otóż po godzinie machania kijem spostrzegłem,że... szczytowej przelotki brak - brak drugiego kija... znaczy się powrót do domu :/

stwierdziłem,że skoro to już druga wizyta w przeciągu niecałego tygodnia z tą samą wadą - lecz inna przelotka, wycofam towar i otrzymam zwrot gotówki... okazało się jednak,że nie ma takiej opcji i że w ciągu 3tygodni (max) otrzymam naprawiony kij. Lekko poddenerwowany zostawiłem kij w sklepie i czekałem... czekałem aż się doczekałem!

odebrałem kij 06.11.2014... wg zaleceń gościa z wędkarskiego przesuszyłem jeszcze przelotkę przez kolejne dni (do dziś - 11.11.2014)

pojechałem nad wodę i co?! po 2h wędkowania przelotka szczytowa wypadła....

... i teraz ja się pytam: czy domagać się bezpośrednio kontaktując się z Mistrallem zwrotu kosztów? bo ze sklepem chyba dogadać się nie będę mógł...

dodam jeszcze,że posiadam jako drugi kij Daiwe Sweepfire Jigger 2,70 CW do 35gr - i gdyby nie moje gapiostwo zapewne służyłaby mi w nienaruszonym stanie, lecz... szczytówkę zostawiłem na drzewie,przemieszczając się ze stanowiska na stanowisko ;)

a odpowiadając Drogi Kolego na Twoje pytanie ... chyba lepiej zakupić Mikado Nihonto Pike 2,70 do 35gr lub Daiwe Sweepfire Jigger 8-35gr - taką jak posiadałem/posiadam ja :) - na prawdę porządny sprzęt!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy