Skocz do zawartości

Mistral CHAMPION HEAVY JIG SPIN 2,7m/35g


marek118

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Dosłownie kilka tygodni temu nabyłem ów kij - początkowo uznałem go za świetny zakup, dobrze leżał w dłoni... odpowiedni ciężar wyrzutowy... i całkiem przyzwoite mocowanie kołowrotka... nie mniej jednak... przy pierwszej wizycie nad wodą,okazało się... że jedna z przelotek jest uszkodzona... pojechałem więc do sklepu celem jej wymiany/naprawy... ku memu zdziwieniu wymieniono mi sprzęt na zupełnie nowy, wszystko ładnie pięknie... do czasu kolejnej wizyty nad wodą!

Otóż po godzinie machania kijem spostrzegłem,że... szczytowej przelotki brak - brak drugiego kija... znaczy się powrót do domu :/

stwierdziłem,że skoro to już druga wizyta w przeciągu niecałego tygodnia z tą samą wadą - lecz inna przelotka, wycofam towar i otrzymam zwrot gotówki... okazało się jednak,że nie ma takiej opcji i że w ciągu 3tygodni (max) otrzymam naprawiony kij. Lekko poddenerwowany zostawiłem kij w sklepie i czekałem... czekałem aż się doczekałem!

odebrałem kij 06.11.2014... wg zaleceń gościa z wędkarskiego przesuszyłem jeszcze przelotkę przez kolejne dni (do dziś - 11.11.2014)

pojechałem nad wodę i co?! po 2h wędkowania przelotka szczytowa wypadła....

... i teraz ja się pytam: czy domagać się bezpośrednio kontaktując się z Mistrallem zwrotu kosztów? bo ze sklepem chyba dogadać się nie będę mógł...

dodam jeszcze,że posiadam jako drugi kij Daiwe Sweepfire Jigger 2,70 CW do 35gr - i gdyby nie moje gapiostwo zapewne służyłaby mi w nienaruszonym stanie, lecz... szczytówkę zostawiłem na drzewie,przemieszczając się ze stanowiska na stanowisko ;)

a odpowiadając Drogi Kolego na Twoje pytanie ... chyba lepiej zakupić Mikado Nihonto Pike 2,70 do 35gr lub Daiwe Sweepfire Jigger 8-35gr - taką jak posiadałem/posiadam ja :) - na prawdę porządny sprzęt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.