Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda, ale kiedyś ta granica musi zostać przekroczona. Może dla tych co zabierają ryby, czy dziadków na emeryturze to dużej różnicy nie robi, bo posiedzą więcej, albo zabiorą więcej. A tak jak dla mnie co nie zabiera ani jednej ryby w ciągu roku, a czasu w pewnych okresach też nie ma na tyle żeby nawet i raz na tydzień iść połowić , to granica właśnie została przekroczona. Może w końcu te dziady z PZW bo inaczej ich nie mogę nazwać pomyślą o tych ludziach co nie zabierają ryb? Dlaczego mam płacić na takich samych zasadach co napełniacze lodówek? Dlatego wolę zapłacić na komercji, wiedząc że ryba tam jest, a przede wszystkim wszyscy płacą na tych samych zasadach, po równo i bez zabierania ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mocno zastanawiam się nad opłacaniem PZW - twór typowo dla emerytów ze względu na ich opłatę, która wynosi - 75% lub nic za ordery które ch... wie za co dostali a rybska tłuką niemiłosiernie bo są zdania, że im wolno jak zapłacili..:mad: łowię typowo sportowo i mam żal do włodarzy PZW o takie traktowanie wędkujących którzy przestrzegają regulaminu i łowią C&R..reasumując jestem jeleniem i dojną krową jak większość, którzy płacą za licencję.. noż kur.. mać:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, slawoj said:

No..na wodach płynących wystarczylaby oplacona karta dla C&R. Na zbiornikach specjalnych zezwolenia. Ot taki postulacik świąteczny.  Wesołych Świąt!

Już śpieszę wyjaśnić dlaczego twój postulat jest głupi (postulat, nie Ty, wiem że wynika on z twojej troski o ryby), przy obecnym stanie kontroli wędkarskich czyli prawie zerowym (jedną kontrola na dwa lata, do tego na łowisku licencyjnym) składka c&r  nadająca jakieś dodatkowe uprawnienia lub zwiększająca zasięg dostępnych łowisk, zrodzilaby tylko wysyp nokillowcow beretujacych ryby mniejszym kosztem własnym lub na większej ilości łowisk. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ryba7 napisał:

Witam, gdzie w okręgu Przemyśl opłacę kartę w pierwszym tygodniu nowego roku i dostanę porozumienia ? W Rzeszowie w sklepie na Krzyżanowskiego nie ma już takiej opcji..

Na pewno w siedzibie Okręgu PZW Przemyśl.

Sprawdź dane kontaktowe przedzwoń i się upewnij odnośnie takiej możliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, woojoo napisał:

Czy ma ktoś jakieś informacje na temat składek na Tarnobrzeg.  Na stronie nadal cisza. Ciekawe też co z porozumieniami. 

Tarnobrzeg nigdy się nie spieszy z oglaszaniem składek ani porozumień. Składka wzrosła z rokiem poprzednim standardowo jak co roku 10zl. O porozumieniach cisza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2018 o 14:18, Kazekkaczor napisał:

Tarnobrzeg nigdy się nie spieszy z oglaszaniem składek ani porozumień. Składka wzrosła z rokiem poprzednim standardowo jak co roku 10zl. O porozumieniach cisza... 

 

Moje info donosi, że składka wzrasta o 5 zł  i w tym roku trzeba zapłacić 310 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam

Zmierzam się wybrać we wtorek nad wodę ale muszę jutro gdzieś opłacić kartę na 2019, akacjowa zamknięta, lecz może uda się w liderze na Langiewicza?

Ewentualnie inna lokalizacja gdzie mogę opłacić? Nie chciałbym iść 1.1 na ryby i dostać mandat na rozpoczęcie roku :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWA I OBOWIĄZKI WĘDKUJĄCEGO W WODACH PZW OKRĘG W RZESZOWIE:

"Brak zwrotu rejestru bez względu na jego przyczynę (zgubienie, zniszczenie itp.)

zobowiązuje wędkarza do wpłaty składki na zagospodarowanie i ochronę wód w wysokości 10 zł." 

 

Więc nie ma co liczyć że ktoś te wszystkie rejestry sprawdza i wklepuje w statystyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno dziadostwo...!!!!! tyle ze to Tarnobrzeskie bedzie mialo porozumienia i to jest zasadnicza przewaga nad Rzeszowem, a Rzeszowskie ma takie wspaniale wody ze porozumien nie potrzebuje...a i szczyci sie ,ze tak chroni swoje wody i nie przyjada obcy wedkarze wylowic i ryb:)Jedno mnie trzyma przy tym dziadostwie...obcowanie z przyroda!!!

Edytowane przez seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.