Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W obrębie jednego okręgu to pewnie nie ma problemu, ale np. opłacając składkę członkowską w O. Rzeszów a chcąc opłacić "zagospodarowanie wód" w O. Krosno?

Czy porozumienia są wtedy powiązane z okręgiem, w którym opłacimy tę drugą składkę? Na tzw. "chłopski rozum" - tak, ale to przecież PZW i walka między okręgami o kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doprecyzowałem, ale Nozdrzec jest w Okręgu Krosno i w obrębie jednego Okręgu nie powinno być problemu ze zmianą koła. Składka członkowska wiąże cię z Okręgiem. Możesz oczywiście zapłacić na przykład za wody Krosna, ale jeśli masz członkowską w Rzeszowie to nie należą ci się porozumienia z Krosna tylko z Rzeszowa. Ja tak kombinuję. Mieszkam w Rzeszowie, jestem członkiem Okręgu Krosno dlatego, że mają porozumienie z Przemyślem a mi zależy przede wszystkim na Sanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, halfdanTheBlack napisał:

Nie doprecyzowałem, ale Nozdrzec jest w Okręgu Krosno i w obrębie jednego Okręgu nie powinno być problemu ze zmianą koła. Składka członkowska wiąże cię z Okręgiem. Możesz oczywiście zapłacić na przykład za wody Krosna, ale jeśli masz członkowską w Rzeszowie to nie należą ci się porozumienia z Krosna tylko z Rzeszowa. Ja tak kombinuję. Mieszkam w Rzeszowie, jestem członkiem Okręgu Krosno dlatego, że mają porozumienie z Przemyślem a mi zależy przede wszystkim na Sanie.

 

Jest dokładnie jak mówisz.

Dlatego przeniosłem się do Przeworska,  aby mieść porozumienia z przemyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też w zeszłym roku przeniosłem się do koła w Zagórzu, ale nie miałem czasu jechać przed pandemią opłacić a teraz jazda w takim celu to prawie zbrodnia...

Myślę właśnie czy nie opłacić w Nozdrzcu, bo mam działkę rolną niedaleko i miałem jechać trochę krzaków wykarczować, a to mi wolno przy obecnych obostrzeniach w poruszaniu się.

Mieszkam na zachód od Dębicy, więc to ponad 100 km. Szkoda, że nie będę mógł przy okazji powędkować.

Dzięki Koledzy za wyjaśnienia.

Tym bardziej chcę zostać w O. Krosno, że wyczytałem dziś o nowym No kill, do którego z działki mam kilka km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.