Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kaskader napisał:

Dzieki. Pytam bo w tamtym roku wyzamykane bylo. 

A jednak panie oplacasz to gówno? Ja wracam na wiosnę zza granicy i robię to samo więcej wędkarzy którzy będą wypuszczać zlowione ryby i nie będzie źle. C&R. Fajnie by było jakby PZW zarybil czasami Wisłok szczupakiem i sandaczem takie moje małe marzenie hehe

Edytowane przez TOmaSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma alternatywy dla PZW. I jeszcze długo nie będzie. A my jak zamiast chodzić na spotkania w kołach, walne itd - zmieniać coś - to będziemy tylko biadolić przed komputerami, i nad woda - że nie a ryb - to samo nic się nie zmieni.

Mi się w o/Rzeszów nie podobał - to przeniosłem się do Krosna - do koła które opiekuje się fajnym łowiskiem, nie boi się wprowadzać nowoczesnych zasad i ograniczeń ( karencja a później zmniejszone ilości ryb możliwych do zabrania po zarybieniu, 2 z 5 stawów wydzielone jako no kill z pięknymi okazami,  wymiary widełkowe, dużo aktywności dla dzieci, sporo zawodów, bardzo częste kontrole, stawy wykoszone, stanowiska przygotowane - naprawdę grupa zaangażowanych osób z pasja.) Wielu członkom się to nie podoba -najlepiej zarybiać wszystko karpiem 35-40 cm w ilościach 2szt/członka/dzień i znieść wszelkie limity)  - ale uchwały są przegłosowane,  zarząd wspieramy na zebraniach i tradycjonalisci maja ryby do zabrania, my okazy do łowienia, a i tęczaki spod lodu można śmiało łowić.. bo co roku jesienią i na wiosnę wpada do wody ich około 1 tony. Da się? - da się!

 

I wiem że w PZW można zrobić coś dobrego - ale to zależy tylko od nas i ludzi których wybieramy na naszych reprezentantów.

 

Ale to trzeba chodzić na spotkania, składać wnioski i popierać reformy, a jak nie - to wysyłajcie babcie -żeby wam składki opłacały - może będzie jaki rabat, albo przynajmniej  obietnica natychmiastowych działań naprawczo-poprawkowych. 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, epo napisał:

Dzięki podstawowy mam bo to nie trudno było znaleźć ... myślałem , że jest gdzieś pzw okręg rzeszów .. no wiecie z wytycznymi niektórych łowisk... czyli zostaje tylko wersja książeczki... dzięki

Regulamin poszczególnych łowisk jest podany w wykazie wód. 
http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/45/cms/szablony/26592/pliki/wykaz_wod_pzw_2021.pdf

O to chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2021 o 16:26, ORINOKO napisał:

To jest podstawowy regulamin dostępny na stronie PZW. 

Mylisz się, ogólny regulamin PZW wynika z ustawy, a każdy okręg może zaostrzać indywidualnie dla swoich potrzeb.

Edytowane przez mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.