Skocz do zawartości

Wczasy wędkarskie z żoną i dzieckiem :)


ordy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako, że dołączyłem do Waszego grona niedawno na początku chciałem się przywitać ! :)

Mam pytanie koledzy, gdzie można w odległości do 100 - 200 km max od Rzeszowa pojechać na tydzień na wczasy nad jakąś większą wodę. Warunek jest aby były w miarę przyzwoite domki z dobrymi warunkami do wynajęcia (żona jest wymagająca + dziecko 1,5 roczne) Dla żony głownie istotna jest plaża, opalanie i zabawa z dzieckiem...

Ja w zasadzie nastawiam się na aktywne wędkowanie (głównie na spinning z brzegu). Moim faworytem jest szczupak :cool:

Jeżeli jest to w miarę możliwe chciałbym wykorzystać moją składkę na wody nizinne z PZW Rzeszów (ewentualnie coś dopłacić)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem że Wilcza byłaby najodpowiedniejsza...

Co do wykupienia dniówki - no cóż trzeba będzie dopłacić nie ma wyjścia :(

Jaki wygląda sprawa miejsc do łapania na spinning z brzegu? Czy mógłby ktoś wstawić jakąś prostą mapę zbiornika z zaznaczonymi miejscami gdzie można porzucać?

Zastanawiam się nad woderami jeszcze, czy będzie lepiej - czy będzie więcej możliwości do obrzucania błystką czy raczej dużo to nie da w przypadku Wilczej Woli ?

Łódki niestety nie posiadam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wędkowania to Ci nie pomogę bo daaawno tam nie wędkowałem. Ale z tego co wiem to z brzegu to marnizna, raczej wywózka a jeśli spin to z łodzi. Dobrze żeby ktoś kumaty w Wilczej się wypowiedział bo tak jak mówię dawno tam nie wędkowałem. Z tego co widzę to jest sporo spinningistów na forum ;)

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Wilczą Wolę mógłbym polecić. Domki 25zł, plaża. Tyle że zalew licencjonowany, musiałbyś dniówki wykupić. I tam raczej z łodzi.

Powolutku szanowny kolego.Nie wprowadzaj go w błąd.Żaden to zbiornik licencjonowany.Należy wykupić składkę okręgową na zbiorniki wydzielone okręgu tarnobrzeskiego dla członków PZW:

rok-160 zł

1 dzień-20 zł

3 dni -40 zł

7 dni -60 zl

Co do kąpieli to prawdopodobnie,z braku porozumienia między gminami Dzikowiec i Raniżów odnośnie zatrudnienia ratowników, kąpiel w zalewie karana będzie mandatami.

Zakwaterowanie też niezbyt pewne,chyba że w wodomistrzówce.Lecz tego nie jestem pewien gdyż jeżdżę nad jezioro rożnowskie gdyż mam tam działkę.

AHA,JEŻELI POWYŻEJ SIEDMIU DNI TO NALEŻY RÓWNIEŻ POBRAĆ REJESTR POŁOWÓW.

Edytowane przez Józef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko jest Nielisz 120 km od Rzeszowa (opłata 60 zł na rok dniówek się raczej nie opłaca kupować) możliwość wypożyczenia łódek w Nawoziu, wody mnóstwo - 960 ha. Mało turystów bo to typowy zbiornik wędkarski, domków sporo w Nawoziu i Nieliszu. mnóstwo leszcza, krąpia, karasia, a na spinning okonie, szczupaki , z łodki to sumy sandacze z głębszych miejsc. A i na Solinę z Rzeszowa też jest około 100 km. Tylko masa turystów utrudnia wędkowanie. Warto uderzyć jednak na Solinę w tym okresie i postarać się o suma , którego tam pływa sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie gdzie tak do 50 km od Rzeszowa

San w miejscowości Słonne. Wędkarsko-rewelacja, każda metoda. Woda w tym rejonie dla dzieci idealna, bardzo bezpiecznie. Mogą się pluskać do woli.

Pisera Joanna Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy - Słonne, w Słonnem (Słonne)

Można też pod namiot. Przed kładką w Słonnem jest gminne pole namiotowe. W tym miejscu jest woda wręcz idealna dla dzieciaków. Poniżej jakieś 100m piekna rynna brzanowa.

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Jednak trochę temat wprowadził w błąd, chodziło mi o wypad na kilka godzin z dziećmi. Na razie przetestowałem Wisłoczankę jest ok, jeżdżę czasami do Wybrzeża koło Dubiecka też ok tylko to już wyprawa na cały dzień. W porządku jest też nasza żwirownia - tylko ludzi masa:mad: Może znacie inne miejscówki w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.