Skocz do zawartości

Gry komputerowe


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Znalem kolesia z Radomia co był chyba 2 w Polsce w StarCraftcie. Jeżdził na jakieś zawody. Jego gra wyglądała mniej więcej tak

Cały czas za kompem, klawiatura chyba była jakąś wzmacniana:) Na ekranie nie mogłem połapać co się dzieje. Śmiali się z niego kumple że zamiast ptaka ma usb na przedłużce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Trzeba odświeżyć wątek ;) Specjalny zakup pod Far Cry 4, Radeon HD 6850 dostawał zadyszki więc trzeba było go wymienić. Kurier doniósł dzisiaj Geforce`a GTX 760 od Gigabyte, naprawdę kawałek sporej karty, wydajnościowo wyraźny skok w porównaniu do Radeona, Far Cry 4 śmiga aż miło :) Z innych ciekawszych FPSów które wyszły w tym roku to Wolfenstein: The New Order, bardzo fajny i grywalny FPS. Jednak teraz rządzi Far Cry 4, grafika momentami powala. Polecam ;)

post-3-14545037567404_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krs FC3 pochłonął mnie totalnie ale na xbox360 ,FC4 oglądam często na yotubie filmy z gry piękna grafika o samej grze nie wspomnę bo kosmos ...Szkoda , że na moim kompie to mario i contra. A na xbox360 grafika już nie ta co na PC.

Mimo to miłego grania , baw się fajne.

Trochę zazdroszczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Po roku używania PS4 sprzedałem urządzenie i nie żałuję, w porównaniu do PC granie w FPSy było dla mnie istną udręką :D Choć nie powiem w GTA V na PS4 grało się dość przyjemnie ale już w Far Cry 4 niekoniecznie ;) Eksperyment konsolowy mi nie wyszedł, jednak PC to PC nic go nie zastąpi. Ostatnio pogrywam w Watch Dogs 2, dość podobna do GTA V, graficznie na wysokim poziomie,  przyszedł też GTA V na PC na 7 płytach DVD :eek:, będzie w co grać w jesienne i zimowe wieczorki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sezon wędkarski chyli się ku końcowi, trzeba odświeżyć PCta, czas na nowe zabawki, do pary z Ryzenem od AMD trafia GeForce GTX 1060 OC 6GB od Gigabyte, karta zastąpiła mi całkiem niezłego Geforca 1050TI i dopiero teraz rozrywka jest na odpowiednim poziomie ;) Far Cry 5 na ustawieniach Ultra w Full HD śmiga aż miło bez zająknięcia, pomijam fabułę w tej grze, która jest lekkim przegięciem to całkiem niezły i grywalny FPS, co ciekawe w grze mamy wątek wędkarski można połowić muchówką, takie klimaty :D  Z nowszych FPSów które warto zagrać to Wolfenstein II: The New Colossus, najlepsze wydanie Wolfensteina od lat to dla tych co pamiętają jeszcze wydanie 3D z 92 roku :) 

 

1060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Polecam world of warcraft the lich king/albo TBC .

World of Warcraft: Battle for Azeroth najnowszy dodatek ale wymagania kosmos to co podaje producent to można na minimalnych grać bo fps niszczą.

4 GB GeForce GTX 970 i ciężko na low 15-20 fps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiona niedawno 1060 poszła z powrotem do sklepu, w zamian jest teraz nowość od nvidii czyli 2060 RTX w wydaniu MSI, karta nieporównywalnie szybsza od 1060, do tego bajer w postaci śledzenia promieni świetlnych Ray Tracing, nie ukrywam ze zakup pod zbliżające się Metro Exodus którą to gra wspiera tą technologię :) 

 

 

msi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.