Skocz do zawartości

Gry komputerowe


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem otworzyć sobie wątek z wiązany z grami komputerowymi (nie tylko wędkarskimi). Okres zimowy do doskonały czas na tego typu rozrywki :D Jakby ktoś był zainteresowany to na platformie Steam za 3,99 euro dostępny jest Max Payne 3, trochę się pośpieszyłem z zakupem wczoraj cena wynosiła 7,99 ale to i tak była to niezła okazja.

Save 80% on Max Payne 3 on Steam

Proszę nie umieszczać tutaj linków do pirackich wersji gier oraz do wszelkiej maści cracków. Tylko linki do oryginalnych wydawnictw, sklepów, platform typu steam, origin itp. Poza tym piszcie w co gracie i co polecacie do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zakupiłem w Steam, Metro: Last Light, cena była promocyjna, jedyne 10Euro, obecnie wołają za niego 29 :D

Metro: Last Light on Steam

Bardzo fajna gierka, dla fanów FPSów i klimatów ze Stalkera pozycja obowiązkowa ;) Poprzednia wersja Metro 2033 jakoś nie za bardzo przypadła mi do gustu, Last Light jest moim zdaniem ciekawsza bardziej grywalna z lepszą grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy StarCrafcie uzbierało by mi się chyba kilka tygodni ciągłego grania. Podobnie jak przy Quaku I/II, Falloucie I/II, Half Lifie, Unrealu, i Baldurze. Uwaliłem przez te gry kilka egzaminów :D Ale to było lat ponad 10 lat temu. Teraz moje chłopaki grają w jakieś tanki, warplansy - dla mnie to już nie ten klimat, a może po prostu postarzałem się.

Ale była jatka:

Baldur's Gate - Drizzt - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gra wędkarska(podlodowa) .

http://www.kalassa.net/propilkki2/download/PP2_download.php?id=0

Wystarczy ten link wkleić w wyszukiwarkę i zacznie się pobierać automatycznie :)

W ta gre gram od 3 lat, nawet należę do jednego z teamów

a tu 2 forma polskie na których odbywają sie turnieje forumowe oraz miedzy forumowe i międzynarodowe

Propilkki2.pl - Forum o grze propilkki

ProPilkki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.