Skocz do zawartości

PZW KOŁO Mielec


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pierwszego: składki można opłacać np w sklepie "sum" bądź u pana Gruszki. Ja dziś opłacałem i wybrałem porozumienia okręgowe na Tarnów( 70zl) i Tarnobrzeg( u pana Gruszki) już niema bo mial tylko kilka. A co do opłacalności to jak kto uważa. Poszło w górę o parę złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od tego ,czy łowisz na zbiornikach . Ja nie łowię i dlatego nie opłacam w Mielcu :D głównie łowię na rzekach i opłacam w Tarnobrzegu a dokładnie w Padwi Narodowej i wychodzi jakieś 60 zł taniej.Po drugie w tamtym roku Tarnobrzeg miał porozumienie z Przemyślem ,a że jestem tam jakiś czas na wakacjach to wybór był prosty

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @janek1985 w którym miejscu mogę wnieść opłatę,jeśli chodzi o Padew?Jeszcze jedno pytanko.Potrzebuje jakiś dodatkowych rzeczy czy porostu wpadam tam i wnoszę opłatę? Skoro już jesteśmy przy Ok. Tarnobrzegu.Mają jakiekolwiek porozumienie z Tarnowem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @janek1985 w którym miejscu mogę wnieść opłatę,jeśli chodzi o Padew?Jeszcze jedno pytanko.Potrzebuje jakiś dodatkowych rzeczy czy porostu wpadam tam i wnoszę opłatę? Skoro już jesteśmy przy Ok. Tarnobrzegu.Mają jakiekolwiek porozumienie z Tarnowem?

Witam, kolego @geo jeśli łowisz na płynących i chcesz jeszcze wody tarnowskie to po co Ci tbg ? Opłacasz Rzeszów do tego masz na zasadzie porozumienia płynące w Tarnobrzegu i za składkę ulgową wszystkie Tarnowa. Wystarczy troszkę poszukać u źródła. PZW - POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI - POLISH ANGLING ASSOCIATION

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Padwi mieszka skarbnik dokladnego adresu nie znam , wiem jak dojechać:) Zmieniając koło w tamtym roku w Tarnobrzegu zapłaciłem 156 zł + prawie 70 za Tarnów i cała Wisła moja + Wisłoka.

Skończyłem z sentymentem do kół. Sentyment to ja mam do wędkarstwa ,a nie do władz:D a jeszcze słyszałem ,że oplacając w Połańcu wychodzi najmniej a cała Wisła twoja. Dowiem się dokładnie to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zebraniu Mieleckiego koła które odbędzie się 26 stycznia w niedziele będzie dany pod głosowanie wniosek o możliwości wędkowania w godzinach nocnych na weekendach, zbiornik Rzemień staw 1 i 2. Ciekaw jestem waszej opinii czy jesteście za czy przeciw. Ja jako że lubię łowić na tym łowisku jestem za tym by można było wędkować w nocy. Oczywiście tylko w weekendy i w tym czasie powinna być większa ilość kontroli. Niestety Karpiowanie to sport w którym najwięcej dzieje się w nocy.

P.S. Na zebraniu wystarczy mieć książeczką z opłaconymi składkami za 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to z chęcią wpadnę tylko na którą, pasuje przepchnąć możliwość łowienia w weeakendy. a co do mojego zdania to wprowadzając zakaz łowienia w nocy stracimy wszyscy, pierwsze swobodę wyboru łowisk na nocne zasiadki oraz brak kontroli tych stawów w nocy, bo kto będzie tam jeździł co noc sprawdzać czy tubylcy nie przeciągają właśnie sieci, tak to często ktoś siedział na rybkach i nawet nieświadomie stróżował, a jeśli ktoś na nocce zabrał rybę ze sobą to takiego nie powstrzyma to czy będzie to noc czy dzień i tak zawsze znajdzie sposób na zapełnienie lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.