Skocz do zawartości

PZW KOŁO Mielec


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre spostrzeżenie, na 2013 bylo a teraz chyba zapomnieli. To mamy kolejne pytanie do prezesa. Tak samo może mi ktoś powiedzieć jak jest ze stawem nr 3, niby wolno łowić a w wykazie go niema? Z tego co zrozumiałem na zebraniu to wszystko już wydrukowane i wszystkie zmiany od 2015 roku mają obowiazywac wiec wedkowanie na 3 też? Czy jakimś cudem prezes wyjątek zrobi?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złe wieści co do akcji wysyłania maili na temat łowienia w nocy na 2. Ten mail jest nieaktualny, albo po prostu go nie czytają. Wysłałem maila kilka dni temu i jeszcze nie dostałem potwierdzenia odbioru. Trzeba coś z tym zrobić, dowiedzieć się czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo może mi ktoś powiedzieć jak jest ze stawem nr 3, niby wolno łowić a w wykazie go niema?

Z tego co się dowiedziałem jakiś czas temu telefonicznie w Zarządzie Okregu (nie wiem z kim rozmawiałem) poinformowano mnie, że w sprawie stawu 3 w Rzemieniu trwają rozmowy z właścicielem. Podobno na 2014 nie było (informacja sprzed 2 tygodni) umowy dzierżawy. I tutaj zastanawia mnie czemu PZW Rzeszów nie dograł tego w 2013 roku...

Zgodnie z zezwoleniem nie ma go w nim - nie wolno łowić.(tak mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem info że wiadomość a łowieniu w nocy została przekazana do władz zarządu i że jutro tj. 4.02 jest zebranie i że ta sprawa będzie rozpatrzona. Jeśli ktoś z zainteresowanych mógłby wybrać się na zebranie to dobrze by było, żeby ktoś był i walczył o nasze. Ja niestety chciałbym być ale nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Dziś dostałem takiego oto maila. Jest to odpowiedź na nasze maile.

"W dniu 04.02.2014 roku odbyło się zebranie Zarządu koła PZW w

Mielcu . Przekazałem Zarządowi maile od wędkarzy którzy chcą

zniesienia zakazu połowu ryb w nocy na stawach nr.1 i nr.2 w Rzemieniu

już w 2014 roku . Zarząd utrzymał zakaz połowu w tym roku , tłumacząc

to iż rejestry są już wydrukowane - zakaz zostanie zniesiony dopiero w

2015 roku , tak jak było to podjęte na zebraniu sprawozdawczym .

Dokładne uzasadnienie decyzji miał przesłać Prezes Koła , lecz do dnia

dzisiejszego jeszcze tego nie zrobił , więc piszę tylko to co

zadecydował Zarząd.

pozdrawiam Misiak Andrzej"

Niestety nie udało się. Jeszcze raz gorąco zapraszam wędkarzy, którym nie jest obojętna sytuacja naszych wód. Bardzo łatwo jest załatwić to, na czym nam zależy. Wystarczy być na zebraniu i głosować. Dziadki będą na 100% i głosują na to, co im pasuje, czyli mięso. Gdy odbyło się głosowanie odnośnie możliwości łowienia w nocy na Rzemieniu w 2015 od starszej części usłyszałem „ W nocy to się śpij, a nie na ryby chodzi”. Mało brakło, a i w 2015 był by zakaz. Niech to da nam do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Opłacając Rzeszów kolego masz otalez od reki, a mówiąc ze chcesz Wisłę wyda ci zezwolenie tarnobrzeskie, wyrabiałem kartę jakiś miesiąc temu, mamy porozumienie z Tarnobrzegiem i ich odcinek Wisły jest do naszej dyspozycji :) ale odkąd dokąd sięga jurysdykcja Tarnobrzega to się nie zagłębiłem jeszcze do końca :) na pewno Połaniec podlega pod Tarnobrzeg

Edytowane przez Maciek Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam długo się rozglądałem gdzie zapłacić i powiem tak jak zapłacisz w Tarnobrzegu to lipa nie ma porozumienia z Tarnowem , jeśli interesuje cie okręg Rzeszów i Wisła od ujścia Wisłoki w górę ,oraz poniżej ujścia najlepiej opłać Rzeszów. Wisła Otałęż teraz już średnia woda do łowienia ,duża presja ,ryby trafiają się ,ale czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[QUOTik18king;70210]Co byście powiedzieli na to aby każdy z nas ( zainteresowani łowieniem w nocy na stawie 2 ) napisał maila z zapytaniem czy nie można by było tego przyśpieszyć. Tak jak pisze kolega wyżej stawu 3 nie ma w wykazie, a łowią. Znalazłem potrzebne dane: [email protected]

PZW Mielec nr.22

Może jest jakaś szansa. Ewentualnie niech wyjaśnią na jakich zasadach można wędkować w zorganizowanych grupach. Z tego co wiem można zorganizować zawody karpiowe. Wtedy jest pozwolenie na łowienie w weekend.

No i dalismy radę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.