Skocz do zawartości

Kulki proteinowe - jakie najlepsze?


Rekomendowane odpowiedzi

rapala

Dzięki za radę i opis zachowań tych rybek .Postaram się teraz przetrawić te wiadomości .Problem tkwi w tym ze moje zasiatki trwają co najdłurzej 24h praca niepozwala ,ale mam jeszcze cały urlopik tamtegoroczny to może coś da się wysępić jednym słowem trzeba się z tym przespać a czerwiec i lipiec na dniach:D dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada, jak już Ci się uda zaciąć amura (tego Ci bardzo życzę) to przy brzegu zwolnij parę ząbków kołowrotka - *****iście przyjemny hol, walka piękna :) Choć zdarzało mi się złowić amurki, które od momentu zacięcia, do podbieraka wchodziły jak masło :) Jeśli chcesz pobawić się z amurem, zaglądnij na łowisko Tarnawka. Tyle że zapomnij o zabieraniu tej ryby. Amury ok. 100cm na pewno są. Zbiorniczek mały, więc teoretycznie łatwo rybę znęcić. Tyle że kilkudniowa zasiadka odpada, ze względu na zakaz stawiania namiotów. Samochodem też nie dojedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tarnawkę może i się wybiorę jak czas pozwoli :confused:ale apropo rad napiszcie koledzy jak rozpoznać branie amura czym się charakteryzuje oczywiście branie na wędce gruntowej + bombka ,jest ono gwałtowne czy podbija w górę i popuszcza a może inaczej ? Wędkuje na stawach od kilku lat ,gdzieś zawsze wolałem rzekę czytanie wody i takie sprawy no , ,,TO ,,uświadomcie trochę nieuświadomionego .:rolleyes:karzda rada się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kupiłem dziś Granulat Trapera o zapachu ( halibut) i olej rybny o zapachu (fishing Mix). Mam pytanie odnośnie tego oleju. Czy można go użyć do zanenty czy do dipowania kulek, czy do tego i do tego. Kupiłem też kulki 18mm truskawkowe. Można nęcić trochę tymi truskawkami i SK30 jeśli się nastawiam na łowienie głównie SK30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mozesz smialo stosowac go do zanety jak i do polewania i dipowania kulek!!:) Mozesz rowniez polac nim tzw kielbaske,tylko przeczytaj na opakowaniu czy nie rozpuszcza PVA:eek: Mozesz necic i SK30 i tymi truskawkowymi!:),ogolnie chodzi o to aby na wlosie wisialo to czym zanecasz! Takze nie bedzie przeszkadzac jak bedziesz necil truskawka!!:D

Pozdrawiam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konopie moczysz podobnie jak kukurydzę a gotujesz w zależności jak grube są ziarna ale generalnie aż popękają i będzie widać białe kiełki.Myślę że po około 30 min. powinny być gotowe.A cha,nie pozbywaj się wody w której były gotowane,ponieważ jest doskonałym atraktorem na karpie ale nie tylko.Odlej do pojemnika ,później może posłużyć jako dodatek np.jako nawilżenie zanęty do methody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.