Jump to content

Łódka zanentowa


Dominik18king

Recommended Posts

Witam. Zamierzam w najbliższym czasie zakupić łódkę zanentową . Używał jej będę na zasiadkach karpiowych do wywozu zestawów i jedzonka. Przeglądając internet zauważyłem że średnio trzeba dać 1600 zł za używane pływadełko. Mam pytanie, czy ktoś z was używał może JABO 2? Za wiele opinii w necie nie ma. Są opinie typu „ nie mam i nie używałem, ale według mnie badziew”. Pytam o tą konkretnie łódkę bo można ją kupić za 700 zł, więc nie tak drogo. Czy ktoś używał lub ma kogoś kto używał tego sprzętu? Chodzi tylko i wyłącznie o wywiezienie zestawów i zanęcenie w odległości do 200 metrów max. Ewentualnie jakie polecacie łódki ? Chciałbym się zmieścić w 1500 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No sam jestem ciekaw.opini na temat tanich łódek, takich do 1000zł. Czy nadają się np. do wywózki na krótkich dystansach tj np. do 100m? Osobiście jak narazie nie mam potrzeby wywożenia na dalsze odległości.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam. Od dłuższego czasu nosze się z zamiarem kupna łódki zanętowej. Czytam fora, przeglądam opinie, oglądami filmiki i sam już nie wiem co zrobić. Dziwi mnie cena takiego sprzętu, bo za średniej klasy łódkę trzeba dać 2500 zł. Ile rzeczy można mieć za taką kasę. Teraz można nawet auto kupić. Dziwi mnie też to że w łódkach zanętowych bardzo dużo podzespołów się psuje. Każdy mówi o serwisie. Ten dobry, a tamten nie za bardzo. Wydaje mi się że jeśli dał bym 2500 zł za kawałek pływającego plastiku to nie powinno się nic psuć. Mój kolega kupił łódkę za 3500 zł i po 2 zasiadce łódka zaczęła szaleć na środku jeziora. Oczywiście oddał do serwisu i czekał miesiąc. Chciałem się zapytać czy ktoś z was używa czegoś takiego i jaka jest wasza opinia odnośnie takiego sprzętu. Potrzebne, a może nie potrzebne? Jestem ciekaw waszego zdania.

Link to comment
Share on other sites

Nie posiadam takiej łódki ale przez parę lat bawiłem się w modelarstwo RC i jak już ,pewnie na twoim miejscu wolał bym sobie sam zrobić taka łódz zwłaszcza że wszystkie potrzebne komponenty można kupić łącznie z kadłubem i zmontujesz sobie taki sprzęt że wszystko w nim bedzie hulać bez problemu .Jednak przemyśl sprawę pod innym kontem i czy bardziej nie interesuje cię sobie kupić niewielki ponton za tą kasę ,nawet używany i miałbyś go do wywozu zanęty do pomocy w holu na zarośniętym daleko brzegu no i na wiosełkach można by było sobie popływać z sondą by obadać dobrze dno ,wiadomo są wszystkiego plusy i minusy wszystko zależny gdzie łowisz i jak łowisz i co naprawdę potrzebujesz.Wracając do łódki zanętowej to za tą kasę będzie miał komponenty z wysokiej pułki z radiem co najmniej do 1 kilometra 2,4 ghz i znajdziesz sobie zajęcie na coraz dłuższe wieczory

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Posiadałem łodkę JABO 2BL a teraz przerzuciłem się na JABO 2cg . Otóż chciałem mieć full wypas  (echosonde i GPS) . Gdzie niegdzie ceny z kosmosu łódek z tymi funkcjami. Jeżeli chodzi o  autopowrót sprawdza się bardzo dobrze , sonar również sobie radzi, rybki szybko biorą.  Na plus również daleki zasięg 400 metrów. Widziałem na innych forach ze łódki  JABO z 5 lat temu maja mało pozytywne komentarze ale teraz naprawdę są dopracowane i mogę je polecić.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy