Skocz do zawartości

Łódka zanentowa


Dominik18king

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam w najbliższym czasie zakupić łódkę zanentową . Używał jej będę na zasiadkach karpiowych do wywozu zestawów i jedzonka. Przeglądając internet zauważyłem że średnio trzeba dać 1600 zł za używane pływadełko. Mam pytanie, czy ktoś z was używał może JABO 2? Za wiele opinii w necie nie ma. Są opinie typu „ nie mam i nie używałem, ale według mnie badziew”. Pytam o tą konkretnie łódkę bo można ją kupić za 700 zł, więc nie tak drogo. Czy ktoś używał lub ma kogoś kto używał tego sprzętu? Chodzi tylko i wyłącznie o wywiezienie zestawów i zanęcenie w odległości do 200 metrów max. Ewentualnie jakie polecacie łódki ? Chciałbym się zmieścić w 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam. Od dłuższego czasu nosze się z zamiarem kupna łódki zanętowej. Czytam fora, przeglądam opinie, oglądami filmiki i sam już nie wiem co zrobić. Dziwi mnie cena takiego sprzętu, bo za średniej klasy łódkę trzeba dać 2500 zł. Ile rzeczy można mieć za taką kasę. Teraz można nawet auto kupić. Dziwi mnie też to że w łódkach zanętowych bardzo dużo podzespołów się psuje. Każdy mówi o serwisie. Ten dobry, a tamten nie za bardzo. Wydaje mi się że jeśli dał bym 2500 zł za kawałek pływającego plastiku to nie powinno się nic psuć. Mój kolega kupił łódkę za 3500 zł i po 2 zasiadce łódka zaczęła szaleć na środku jeziora. Oczywiście oddał do serwisu i czekał miesiąc. Chciałem się zapytać czy ktoś z was używa czegoś takiego i jaka jest wasza opinia odnośnie takiego sprzętu. Potrzebne, a może nie potrzebne? Jestem ciekaw waszego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam takiej łódki ale przez parę lat bawiłem się w modelarstwo RC i jak już ,pewnie na twoim miejscu wolał bym sobie sam zrobić taka łódz zwłaszcza że wszystkie potrzebne komponenty można kupić łącznie z kadłubem i zmontujesz sobie taki sprzęt że wszystko w nim bedzie hulać bez problemu .Jednak przemyśl sprawę pod innym kontem i czy bardziej nie interesuje cię sobie kupić niewielki ponton za tą kasę ,nawet używany i miałbyś go do wywozu zanęty do pomocy w holu na zarośniętym daleko brzegu no i na wiosełkach można by było sobie popływać z sondą by obadać dobrze dno ,wiadomo są wszystkiego plusy i minusy wszystko zależny gdzie łowisz i jak łowisz i co naprawdę potrzebujesz.Wracając do łódki zanętowej to za tą kasę będzie miał komponenty z wysokiej pułki z radiem co najmniej do 1 kilometra 2,4 ghz i znajdziesz sobie zajęcie na coraz dłuższe wieczory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Posiadałem łodkę JABO 2BL a teraz przerzuciłem się na JABO 2cg . Otóż chciałem mieć full wypas  (echosonde i GPS) . Gdzie niegdzie ceny z kosmosu łódek z tymi funkcjami. Jeżeli chodzi o  autopowrót sprawdza się bardzo dobrze , sonar również sobie radzi, rybki szybko biorą.  Na plus również daleki zasięg 400 metrów. Widziałem na innych forach ze łódki  JABO z 5 lat temu maja mało pozytywne komentarze ale teraz naprawdę są dopracowane i mogę je polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.