Skocz do zawartości

Koszulki - nowe zamówienie.


Kamaz 5511

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro idę złożyć zamówienie:)

Osoby, które znają osobiście Andiego, proszone są o przypomnienie mu o wpłacie za koszulki. Z logowań wynika, że wie o tym. Jeżeli do jutra do godziny 12 nie otrzymam jakiejkolwiek informacji na ten temat to zamówienie to zostanie anulowane. Proszę również o przemyślenie rozmiarów jakie zamówiliście, jutro po 12 zmiany raczej nie będą możliwe ale piszcie.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koszulki są już u mnie. Osoby, które wybierają się na zlot to koszulki odbiorą na miejscu. Pozostali, którzy wyrazili chęć odebrania koszulek w Rzeszowie proszeni są o poinformowanie na priva, że chcą odebrać koszulki. Podam wtedy dni i godziny w jakich można zastać mnie w pracy. Osoby, które mają odebrać koszulki w Leżajsku informuję, że będzie można je odebrać kilka dni po zlocie jak zostaną dostarczone do sklepu Pawła. Osobom, które wybierały wysyłkę informuję, że koszulki wyślę w przyszłym tygodniu. Koszt całkowity jednej koszulki wyniósł 30zł 50gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Siemka, jeśli będzie robiona druga partia koszulek to jestem jak najbardziej chętny -widzę, że te wyszły super a ja niestety nie miałem możliwości( jestem od niedawna z wami) złożyć zamówienia. Wogóle to jestem chętny na wszystkie gadżety z logiem PSW :D Będę śledził wątek uważnie, pozdrroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie koszulki:

Czarna XL - 1szt

Czarna L - 1szt

Zielona XL - 1szt

Cena za jedną koszulkę to 30,5 zł. Jako, że kolega Kleniarz pierwszy zgłosił chęć na koszulki ma pierwszeństwo wyboru. Jeżeli nie wybierze czarnej XL to ta koszulka przechodzi na Oktawiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.