Skocz do zawartości

Fotel karpiowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Miałem takie rozwiązanie ale szybko z niego zrezygnowałem. Po złożeniu łózka w krzesło, pałąk z części podnóżkowej gniecie Cię w du... lub plecy (w zależności jak siedzisz). Zresztą, gdy chcesz posiedzieć przy stoliku to co? Łóżko będziesz w namiotu wyciągał? A to co na łóżku - śpiwór, poduszka to na ziemię? Bo nie zawsze chce się i jest taka potrzeba by podłogę rozkładać. Jak dla mnie, od siedzenia na złożonym łóżku to nawet zwykły, składany fotel ogrodowy zakupiony np. w JYSK-u jest lepszy, że o sensownym fotelu wędkarskim nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sobie ściągnę cały przód w trakkerze to w namiocie chciałbym sobie złożyć oparcie w łóżku i tak sobie wygodnie siedzieć. Mam oczywiście krzesło wędkarskie ( tzw. Kapitańskie) które zawsze biorę ze sobą. Ale w namiocie wygodnie chciałbym się walnąć. Przyszło mi już to łóżko elektrostatyka l8 i szczerze mówiąc nie wiem co by się tam miało ugiąć podczas siedzenia zwłaszcza przy mojej masie. Łóżko robi bardzo dobre wrażenie. Obawiałem się że może być za wąskie, bo tak czytałem na jakimś forum ale teraz wiem że z pewnością nie jest za wąskie, a czy jest solidne to pokarze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Planuje zrobić kolejny zakup. Tym razem będzie to torba na łóżko karpiowe, a mianowicie łóżko Elektrostatyk L8. Czy ktoś z was ma coś takiego? Ja przy zakupie łóżka dostałem dosłownie worek na ziemniaki. Bardzo niewygodnie się w czymś takim to nosi. Interesuje mnie torba z możliwością noszenia jej na ramieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanko. Fotel Elektrostatyk przy każdym ruchu strasznie trzeszczy, skrzypi materiał o rurki fotela. Czy Wy użytkownicy też macie takie odgłosy tego fotela. Jak się tego pozbyć. Da się żyć z tym ale mókłby być cichy:). Dzięki za odpowiedz.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja używałem elektrostatyka F5R wiec można powiedzieć standardowy model tej firmy, fotel wygodny i na kilkudniowe zasiadki ok minusem jest na pewno jego waga koło 6kg. Teraz postanowiłem go zmienić na o wiele lżejszy fotel ponieważ ostatnio często jeżdżę na kilkugodzinne zasiadki i niestety muszę kawałek z całym majdanem iść, a tego się zbiera bo torba,mata,wedki,fotel,podbierak - rąk brakuje. Wiec nosić ze soba jeszcze fotel ważący6kg to nie lada wyczyn.

Zmieniam na Daiwe - 2kg wagi, myślę że fotel będzie się super sprawdzał podczas kilkugodzinnego łowienia.

Mission? Low Chair | daiwasports.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
@KENIA86 według mnie lepszym wyborem będzie Cormoran ze względu na podparcie rąk. Posiadam fotel Mistrall z szerokimi podpórkami i naprawdę jest różnica.

Może masz racje jeszcze muszę pomyśleć ale siedziałem wczoraj na tym F5R i nawet ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odgrzeje trochę temat. Przymierzam się do zakupu fotela karpiowego, może nawet z podnóżkiem. Co sądzicie o fotelu elektrostatyka Fk5p.... Może któryś z kolegów posiada ten produkt.? Przeglądając temat od początku większość z Was poleca model fr5... Ciężki wybór..

Edytowane przez epo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam fk5 od około 2 miesięcy więc za wiele nie mogę o nim powiedzieć, ale po tych kilkudziesięciu godzinach siedzenia na nim (i leżenia) jestem bardzo zadowolony. Siedziałem też na f5r i kilku innych fotelach innych firm i ten wydał mi sie najwygodniejszy i największy. Minusem jest tylko waga bo o ile dobrze pamiętam to ponad 8 kg. więc można sie zmęczyć niosąc go daleko na miejscówke, ale później za to można wygodnie odpocząć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.